دردسر تغییر جنسیت شهره لرستانی برای یک خانم بازیگر!+عکس

کدخبر: 508467
اقتصادنیوز: شهره سلطانی درپی هجوم مردم به صفحه‌اش در اینستاگرام متنی را منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برترین‌ها، خبر تغییر جنسیت شهره لرستانی ابعاد جدیدی به خود گرفته است. عده‌ای از مردم به دلیل نزدیکی اسم و فامیل دیگر بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران «شهره سلطانی» او را با شهره لرستانی اشتباه گرفته‌اند و در صفحه اینستاگرام او خواهان توضیح بیشتر درباره تغییر جنسیت هستند.

شهره سلطانی درپی هجوم مردم به صفحه‌اش در اینستاگرام متنی را منتشر کرد. او در ابتدای این توضیحات، نوشت: مردم به خدا من شهره سلطانی هستم. من خودِ خودِ شهره سلطانی هستم و تا آخر عمر شهره سلطانی می‌مانم و شما باید سوالات خود را از همکار دیگرم شهره لرستانی (مازیار) بپرسید. 

جنجال جدید درباره تغییر جنسیت بازیگر زن

چهارشنبه شب شهره لرستانی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی اینستاگرامی از تغییر جنسیت خود خبر داده و نام خود را نیز به مازیار تغییر داده است. او بلافاصله با انتشار فایلی صوتی تغییر جنسیت خود را تایید کرد و مدعی شد که بر اساس قوانین و شرع اسلام او اکنون دیگر زن نیست و اسمش مازیار لرستانی خواهد بود. وی در ادامه می گوید که بزودی اقدامات دیگر مربوط به تغییر جنسیتش را انجام داده و قصد دارد همچنان به حضور در سینما و تلویزیون به عنوان یک مرد ادامه دهد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی