استقلال برای کاوه رضایی شرط گذاشت

کدخبر: 508594
استقلالی‌ها شرط خاصی برای کاوه رضایی گذاشته‌اند و معتقدند سلامت رضایی تنها در صورتی که توسط «ایفمارک» تأیید شود برای آنها قابل قبول است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر استقلالی‌ها برای نهایی کردن توافق با کاوه رضایی و عقد قرارداد با این مهاجم ملی پوش یک شرط خاص دارند.

کاوه رضایی یکی از خریدهای احتمالی استقلال در خط حمله است که پروسه جذب او مدتهاست آغاز شده و مذاکرات بین طرفین هم کاملاً مثبت بوده است. تنها موضوعی که فعلاً مانع از نهایی شدن این توافق شده، اطمینان استقلالی‌ها از سلامت کامل این مهاجم ملی پوش است.

رضایی که از مدتی قبل با آسیب دیدگی مواجه بود و با جدیت در حال درمان خودش می‌باشد، مترصد آن است تا پس از پشت سر گذاشتن کامل آسیب دیدگی به صورت رسمی به استقلال پیوسته و فصل آینده با پیراهن این تیم در میدان حضور یابد.

استقلالی‌ها هم شرط خاصی برای این بازیکن گذاشته‌اند و معتقدند سلامت رضایی تنها در صورتی که توسط «ایفمارک» تأیید شود برای آنها قابل قبول است.

گفته می‌شود که احتمالاً رضایی امروز و فردا در تست‌های جدی ایفمارک حضور می‌یابد و در صورت تأیید سلامتی، قراردادش با آبی پوشان برای دو فصل به امضا می‌رسد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی