درگیری در میدان مرکزی تره بار تهران/ ماجرا چیست؟

کدخبر: 509029
اقتصادنیوز: مدیر میدان مرکزی تره‌بار به انتشار ویدیوئی مبنی بر درگیری و نزاع جمعی در میدان مرکزی میوه و تره بار توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، چندی پیش ویدیوئی مبنی بر درگیری و نزاع جمعی در میدان مرکزی میوه و تره بار در فضای مجازی منتشر شد.

در همین راستا ساعاتی پیش ویدئویی از یک نزاع جمعی دیگر در فضای مجازی منتشر شد و به دنبال آن، برخی شایعه پراکنان اعلام بر جان باختن ۴ نفر و ۲۰ زخمی بر اثر این درگیری کرده‌ بودند.

همچنین در اکوایران ببینید : کیهان:روحانی ۱۵۰۰همت بدهی انباشته داشت

واکنش جنجالی پرویز پرستویی به ویدئوی التماس های مادر گریان جلوی ونِ گشت و ارشاد

قمه‌کشی وحشتناک دختران بوشهری در پارک +فیلم

در همین راستا سعید سالاری، مدیر میدان مرکزی تره‌بار بیان کرد: این ویدئو منتشر شده مربوط به درگیری ماه گذشته است و خوشبختانه هیچ جانباخته‌ای هم نداشته؛ لذا ویدئو منتشر شده ارتباطی با شب گذشته ندارد و موضوع از صحت و سقم برخوردار نیست.

وی افزود: میدان مرکزی میوه و تره بار با وسعت ۲۷۰ هکتار و با دارا بودن  ۱۳۶۰ حجره بار فروشی به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و همچنین بزرگترین مرکز عرضه محصولات کشاورزی کشور در حال فعالیت است.

سالاری با بیان اینکه با توجه به ارتباط صنفی فعالیت این اماکن، حجره داران این مرکز برابر قانون نظام صنفی کشور زیرنظر اتحادیه صنف حق العمل کاران(بارفروشان) فعالیت می‌کنند گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره شهرداری تهران نیز در راستای تامین امنیت میدان مرکزی به منظور عرضه مناسب محصولات شهروندان نسبت به استقرار عوامل انتظامی وامنیتی از قبیل کلانتری، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت و پلیس راهور اقدام کرده.

سالاری گفت: در زمینه این درگیری نیز با توجه به مشاجره صورت گرفته بین نفراتی از حجره داران که نهایتا منجر به درگیری فیزیکی نیز شد، برابر هماهنگی صورت گرفته با عوامل انتظامی در اسرع وقت نسبت به حضور در محل و دستگیری عوامل بر هم زننده نظم عمومی اقدامات لازم صورت گرفت.

وی بیان کرد: برابر دستور قضایی صادره، نسبت به پلمب واحدهای صنفی مرتبط اقدام شد.

تیتر یک
  • بررسی بازار طلا و سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱

    اقتصادنیوز: بررسی قیمت سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱ نشان می دهد که این فلز گران بها در محدوده ۱۴میلیون و ۸۰۰ هزار تومان…

از دست ندهید
فلای تودی