افشاگری بازیگر معروف درباره بیماری نادر و مهلکش

کدخبر: 509130
«امیلیا کلارک» بازیگر سریال «بازی تاج‌وتخت» جزئیات بیشتری از آنوریسم یا رگ‌برآمدگی سرش در حین فیلمبرداری این مجموعه را فاش کرده . این بازیگر ۳۵ ساله در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ دو مورد آنوریسم را تجربه کرد. تورم سرخرگ به دلیل ضعف دیواره آن را آنوریسم می‌نامند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سینمادیلی، «امیلیا کلارک» بازیگر سریال «بازی تاج‌وتخت» جزئیات بیشتری از آنوریسم یا رگ‌برآمدگی سرش در حین فیلمبرداری این مجموعه را فاش کرده. این بازیگر ۳۵ ساله در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ دو مورد آنوریسم را تجربه کرد. تورم سرخرگ به دلیل ضعف دیواره آن را آنوریسم می‌نامند.

افشاگری «امیلیا کلارک» درباره بیماری مهلک‌اش

کلارک می‌گوید: «حجمی از مغزم که دیگر قابل‌استفاده نیست – شگفت‌آور است که هنوز می‌توانم صحبت کنم، من یکی از افراد بسیار بسیار بسیار نادری هستم که توانسته در برابرش دوام آورد.»

کلارک ادامه می‌دهد: «بخشی از مغزم از بین رفته! چیزی که همیشه من را به خنده می‌اندازد. چون در سکته‌های مغزی، اساساً به محض اینکه خون لحظه‌ای به بخشی از مغز نرسد از بین می‌رود.»

حافظه کلارک تحت تأثیر این اختلال قرار نگرفته و او در تئاتر دو ساعته «مرغ دریایی» (The Seagull) در لندن روی صحنه رفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی