یک زن؛ مانع بازگشت کریم انصاری فرد به پرسپولیس

کدخبر: 509478
کریم انصاری فرد به واسطه ملیت همسرش و تغییر تابعیتی که خودش در نظر دارد اعمال کند، ظاهرا باید چندماه دیگری را در یونان سپری کند و از این رو فرصت حضور در لیگی مثل ایران را از دست می‌دهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو پرسپولیس به بهترین شکل ممکن برای رقابت‌های فصل آتی لیگ برتر آماده می‌شود. آن‌ها زودتر از سایر رقبا وارد بازار شده و یکی پس از دیگری ستاره‌های موردنظر را خریداری می‌کنند. این تیم تا به حال چندستاره مهم برای دروازه، خط دفاعی و خط میانی به خدمت گرفته، ولی هنوز موفق نشده مهاجم بخرد.

 پرسپولیس قریب به دو فصل می‌شود که در پی یافتن یک مهاجم طراز اول است، ولی هر بار به دلایلی از قبیل بسته بودن پنجره یا نداشتن امکانات مالی مناسب این موضوع به تعویق افتاده است. در این فصل، اما به نظر می‌رسد چنین موردی پرسپولیسی‌ها را تهدید نمی‌کند و آن‌ها با راحتی خیال بیشتری می‌توانند بازیکن موردنظرشان برای خط حمله را پیدا کنند. البته که این روز‌ها این تیم یک گزینه بسیار ایده‌آل هم در دسترس دارد: کریم انصاری‌فرد. کاپیتان اول تیم ملی ایران بعد از ناکامی که در فوتبال یونان داشت این روز‌ها بدون تیم مانده و زمزمه‌ای مبنی بر حضورش در فوتبال ترکیه به گوش می‌رسد. کریم حتی در آخرین اردوی تیم ملی از سوی اسکوچیچ دعوت نشد تا حضورش در جام جهانی به خطر بیفتد.

حالا همین دو مسئله، یکی اینکه پرسپولیس مهاجم می‌خواهد و دیگری اینکه کریم نیاز به حضور در جام جهانی دارد، دست به دست هم داده تا این پرسش مطرح شود که چرا همکاری بین این بازیکن و باشگاه پرسپولیس شکل نمی‌گیرد. آنطور که در رسانه‌ها عنوان شده به نظر می‌رسد وضعیت همسر یونانی کریم انصاری فرد حضور این بازیکن در پرسپولیس را پیچیده می‌کند. در واقع کریم به واسطه ملیت همسرش و تغییر تابعیتی که خودش در نظر دارد اعمال کند، ظاهرا باید چندماه دیگری را در یونان سپری کند و از این رو فرصت حضور در لیگی مثل ایران را از دست می‌دهد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی