محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته‌ جاده‌های شمال

کدخبر: 509617
یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران گفت: شاهد ترافیک پرحجم خودروها در محورهای مازندران هستیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران اظهار کرد: شاهد ترافیک پرحجم خودروها در محورهای مازندران هستیم.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز در جاده‌های مازندران، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳۱ تیر از کرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

جهان‌تاب یادآور شد: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌جز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۹ تیر و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه و جمعه، از محور هراز ممنوع است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد، گفت: رانندگان برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

تیتر یک
از دست ندهید