وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور

کدخبر: 509806
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از ترافیک پرحجم در جاده چالوس خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: بر اساس آخرین پایش های صورت گرفته درباره وضعیت ترافیکی جاده ها مشخص شد که شاهد ترافیک پرحجم اما روان در مسیر جنوب به شمال محور چالوس در محدوده های بیلقان و سرودار هستیم. 

وی ادامه داد: تردد در سایر محورهای مواصلاتی روان گزارش شده است. همچنین جو حاکم بر جاده‌های شمالی نیز آرام گزارش شده و مشکل جوی خاصی وجود ندارد. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به انسداد محور هراز به دلیل انجام عملیات عمرانی در محدوده کیلومتر ۳۳ تا ۳۵ از روز اول تا چهارم مرداد ماه  گفت: محور هراز در تاریخ اعلام شده به طور کامل و در هر دو مسیر مسدود است و محورهای فیروزکوه و چالوس به عنوان محور جایگزین برای تردد به سمت شمال خواهند بود.

 وی درباره انسداد برخی از محورهای مواصلاتی کشور نیز اظهارکرد: محور هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند دارای انسداد فصلی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع حرکت از طریق تماس با این شماره از وضعیت جوی و ترافیکی معابر مطلع شوند و با توجه به آن، مناسب‌ترین زمان و مسیر برای انجام سفر را انتخاب کنند.

تیتر یک
  • رصد بازار خودروهای داخلی؛

    اقتصادنیوز: رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پرتیراژهای ایران خودرو و سایپا امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و…

از دست ندهید