لغو یک کنسرت دیگر در اهواز!

کدخبر: 509811
کنسرت سهراب پاکزاد، خواننده موسیقی پاپ در اهواز لغو شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، در پی لغو کنسرت‌های سیروان خسروی در اهواز پس از یک روز برگزاری، حالا خبر از لغو کنسرت خواننده دیگری در ژانر موسیقی پاپ و در همین شهر به گوش می رسد.

سهراب پاکزاد قرار بود طی روزهای اول، دوم و سوم مرداد ماه در شهر اهواز کنسرت داشته باشد که بنا بر اعلام موسسه برگزار کننده این کنسرت ها، اجراها لغو و مبالغ فروش بلیط به صورت خودکار به حساب افرادی که بلیط تهیه کرده اند، بازگردانده خواهد شد.

پیشتر دو روز از اجراهای سیروان خسروی در اهواز لغو شده بود و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان علت را متوجه تصمیم و ابلاغیه شورای تامین استان خوزستان دانسته بود. ضمن اینکه سرپرست فرمانداری شهر اهواز در گفت وگویی با ایسنا دو علت را برای این تصمیم برشمرده بود:

«دیروز (در روز برگزاری کنسرت اول سیروان خسروی) ترافیک سنگینی رو به روی سینمای هلال اهواز ایجاد شده بود که این امر موجب شد راهور اهواز به ما نامه بزند که این محل برای اجرای کنسرت مناسب نیست. مورد دوم هم بحث عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بود که مرکز بهداشت هم به ما نامه زد که در این مراسم رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت نگرفته است، فعلا این مراسم در این مکان لغو شود؛ نه اینکه کلا برگزاری کنسرت در اهواز تا اطلاع ثانوی ممنوع شود. ولی اگر ارشاد تصمیم بگیرد که این مراسم در مکان مناسب‌تر و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا شود، بر اساس مجوزهای قانونی مشکلی ندارد.»

کنسرت سهراب پاکزاد هم قرار بود در همین سینما هلال برگزار شود.

تیتر یک
  • رکوردزنی تورم تولید کننده گاوداری در یک دهه اخیر

    اقتصادنیوز: تورم تولید کننده در بهار امسال به رکورد خود در ده سال گذشته رسیده است. رشد ۵۰ درصدی تورم در این فصل، موجب…

از دست ندهید
فلای تودی