روسیه تهدید کرد /قیامت به پا خواهیم کرد

کدخبر: 509945
دیمیتری مدودف، رئیس‌جمهور پیشین روسیه با تاکید بر این موضوع هشدار داد که هر گونه تعرض خارجی به خاک کریمه پاسخ قاطع و کوبنده مسکو را در بر خواهد داشت.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، مسکو امتناع اکراین و قدرت‌های غربی از به‌رسمیت شناختن شبه‌جزیره کریمه به‌عنوان بخشی از خاک روسیه را یک «تهدید سیستماتیک» برای خود می‌داند.

به گزارش یورونیوز، دیمیتری مدودف، رئیس‌جمهور پیشین روسیه روز یکشنبه ۱۷ ژوئیه با تاکید بر این موضوع هشدار داد که هر گونه تعرض خارجی به خاک کریمه پاسخ قاطع و کوبنده مسکو را در بر خواهد داشت.

آقای مدودف در توصیف خود از نحوه واکنش روسیه از عبارت «روز قیامت» استفاده کرد که می‌تواند همزمان اشاره‌ای باشد به احتمال استفاده از زیردریایی هسته‌ای و مرموز این کشور.

چند سال پیش کارشناسان نظامی آمریکا در توصیف این زیردریایی با اشاره به قدرت مخرب آن در تغییر معادلات جنگی تخمین زده بودند این ابرسلاح دریایی قدرت تخریب شهری به بزرگی نیویورک را داشته باشد.

خبرگزاری تاس به‌نقل از دیمیتری مدودف که اکنون قائم مقام شورای امنیت ملی روسیه است نوشت که مسکو برای آنها « روز قیامت» به‌پا خواهد کرد و هیچ ابایی از آن نخواهد داشت.

آقای مدودف گفته است که «روز قیامت» خیلی سریع و با قدرت وارد عمل می‌شود و مخفی‌شدن از تیررس آن کار بسیار دشواری خواهد بود.

تیتر یک
از دست ندهید