جو بایدن نامزد انتخابات 2024 می شود؟

کدخبر: 511647
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا قصد دارد بار دیگر در سال ۲۰۲۴ برای انتخابات نامزد شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، کارین ژان‌پی‌یر، سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: رئیس‌جمهوری قصد دارد برای ۲۰۲۴ نامزد شود و ما فاصله زیادی تا ۲۰۲۴ داریم. ما همچنان قصد داریم روی کار برای مردم آمریکا تمرکز کنیم، از طریق تامین خانوارها و از طریق کاهش هزینه خانواده‌ها، همانطور که بوده‌ایم.

راشاتودی گزارش داد، با این حال، هزینه‌های غذا و انرژی در دوران ریاست بایدن افزایش یافته و داده‌های تولید ناخالص داخلی که پنج‌شنبه منتشر شد نشان می‌دهد که اقتصاد ایالات متحده وارد رکود اقتصادی شده است.

با وجود اصرار بایدن مبنی بر اینکه ایالات متحده "در مسیر صحیح" قرار دارد، نظرسنجی Civiqs در اوایل این ماه نشان داد که میزان تایید عملکرد بایدن ۲۹ درصد است، در حالی که به طور متوسط پنج نظرسنجی پیشرو دیگر میزان تایید عملکرد او را ۳۹ درصد نشان می‌دهند. در نظرسنجی‌های متعدد، بایدن تقریباً پایین‌ترین امتیازات را بابت مدیریت اقتصادی‌اش گرفته است.

با توجه به این چشم‌انداز اقتصادی تیره و تار، تازه‌ترین نظرسنجی شبکه خبری سی‌ان‌ان نشان داد که ۷۵ درصد از دموکرات‌ها و رای‌دهندگان مایل هستند تا چهره‌ جدیدی نماینده این حزب در ۲۰۲۴ باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی