گلوله باران وحشتناک یک خودرو توسط افراد ناشناس/جریان چیست؟

کدخبر: 511664
اقتصادنیوز: در پی وقوع یک فقره تیراندازی به سمت یک دستگاه خودرو توسط افراد ناشناس در خرم‌آباد، مأموران پلیس در کمتر از یک ساعت موفق به شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، فرمانده انتظامی خرم‌آباد از شناسایی و دستگیری ۲ عامل تیراندازی و کشف سلاح در کمتر از یک ساعت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ نبی اله قاسمی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درپی وقوع یک فقره تیراندازی به سمت یک دستگاه خودرو، توسط افراد ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع مأموران پلیس با اقدامات پلیسی و اشراف اطلاعاتی، در کمتر از یک ساعت موفق به شناسایی عاملان تیراندازی شده و با هماهنگی قضائی طی یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری ۲ نفر عامل تیراندازی شدند.

فرمانده انتظامی خرم آباد با بیان اینکه از محل اختفای متهمان تعداد یک قبضه سلاح شکاری به کار رفته در تیراندازی کشف شده است، گفت: افراد دستگیر شده در تحقیقات پلیس علت و انگیزه تیراندازی را اختلافات قبلی بیان کردند که همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ قاسمی ضمن هشدار به هنجارشکنان که پلیس با قاطعیت با آنان برخورد قانونی خواهد کرد، گفت: پلیس و دستگاه قضائی با افرادی که به هر نحو مخل نظم و امنیت شهروندان باشند بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید