تصاویر ۲ سارق مامورنما منتشر شد/ آنها را شناسایی کنید + عکس

کدخبر: 512070
مهدی حاجی حسینلو، بازپرس شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب چهارباغ با صدور دستور قضایی خواستار شناسایی شاکیان احتمالی ۲ سارق مامورنما شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، تصاویر سارقان مامورنما با دستور قضایی بازپرس شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب چهارباغ به منظور شناسایی شکات منتشر شد.

در توضیح شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب چهارباغ در خصوص شیوه ارتکاب جرم این متهمان آمده است: «این متهمان خود را مامور آگاهی و مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی می‌کردند و با خودروهای ماکسیما، پژو پارس، سمند سورن سفیدرنگ، پژو ۴۰۵ نوک مدادی در مناطق مختلف از جمله چهارباغ، کیانمهر، مهرشهر، صفادشت، هشتگرد، کمالشهر، شاهین ویلا، مترو گلشهر تردد داشتند که با این شیوه کارت عابر بانک شهروندان را سرقت و پس از اخذ رمز کارت، اقدام به خرید از مکان‌هایی که فاقد دوربین مداربسته بوده می‌نمودند و نیز گوشی های قربانیان را مورد سرقت قرار می‌دادند.

همچنین در اکوایران ببینید : فصل جدید سریال غافلگیری

بازپرس شعبه اول دادسرای چهارباغ با اشاره به اینکه متهمان تا به این لحظه ۲ نفر هستند و تاکنون به ۶۰ فقره سرقت به این شیوه اقرار کرده‌اند اضافه کرد: به اطلاع عموم مردم می‌رساند، چنانچه به این روش مورد سرقت قرار گرفته‌اند به پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ مراجعه و شکایت خود را ارائه کنند.

تصاویر سارقان مامورنما در چهارباغ با دستور قضایی منتشر شد

تصاویر سارقان مامورنما در چهارباغ با دستور قضایی منتشر شد

 
 
تیتر یک
از دست ندهید