توصیه عجیب علی کریمی به هوادارانش!+عکس

کدخبر: 512229
اقتصادنیوز: علی کریمی با انتشار عکسی جدید از خودش به هواداران فوتبال توصیه ای کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وقت صبح، در روزهای اخیر علی کریمی با انتشار هر روزه تصاویرش در باشگاه اختصاصی اش در تهران طرفدارانش را خوشحال کرده است.

اما منتشر کردن مطالبی عجیب و گاها طعنه وار از کریمی در صفحه شخصی اش نشان می دهد که او هنوز از قضاوت گروهی از رسانه ها و کاربران در ماجرای شایعات مهاجرتش ناراحت است.

توصیه عجیب علی کریمی به هواداران اش

 

در همین رابطه،کریمی در تازه ترین فعالیت اینستاگرامی اش تصویری از خودش را به همراه متنی گلایه آمیز برای مخاطبینش به نمایش گذاشته است.

او نوشته است: نگذار زخم هایت تو را به کسى که نیستى، تبدیل کند.

علی کریمی: به هیچ وجه مجسمه مرا نسازید

علی کریمی پیش تر در پاسخ به پیشنهادی برای ساخت مجسمه اش در وردآورد کرج گفت: من به شدت مخالف این مسئله هستم و اصلاً دوست ندارم مجسمه ام را بسازید به جای من بهتر است مجسمه شهدا و جانبازان را بسازید که از جانشان گذشتند تا ما در آسایش زندگی کنیم.

جادوگر فوتبال ایران که یک بار با جمله معروف خدا علی دایی را بغل کرده و ماچ هم کرده به شدت بر سر زبانها افتاده بود، چندی قبل در پاسخ به پیشنهاد مجدد برای شرکت در انتخابات گفت: این بار اگر با لیموزین هم دنبال من بیایند، وارد عرصه انتخابات نمی‌شوم چرا که نتایج از قبل معلوم است و هر کس بهتر لابی کند رئیس فدراسیون فوتبال می‌شود.

تیتر یک
  • بررسی بازار طلا و سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱

    اقتصادنیوز: بررسی قیمت سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱ نشان می دهد که این فلز گران بها در محدوده ۱۴میلیون و ۸۰۰ هزار تومان…

از دست ندهید
فلای تودی