شجاعت فروشنده زن در مقابل سارق مسلح/سارق کم آورد + فیلم

کدخبر: 512459
اقتصادنیوز: نمایش شجاعانه لطیفه، فروشنده زن تُرک در مواجهه با یک سارق مسلح، موجب کم آوردن سارق و فراری شدن او از مغازه شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است نمایش شجاعانه یک فروشنده زن در مقابل سارق را به تصویر می‌کشد. در حالی که این سارق با تصور یک سرقت آسان وارد شیرینی فروشی شده بود با مقاومت شجاعانه این زن مجبور به فرار شد. این اتفاق در یک شیرینی فروشی در شهر دِوِنتِر هلند رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده چگونگی حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای ویدئو در حالی که فروشنده زن در پشت کانتر حضور دارد سارق نقاب پوش وارد فروشگاه شده و سعی می‌کند خود را به صندوق پول برساند. اما " لطیفه " فروشنده زن ترک در مقابل وی قرار گرفته و با پارچه گَردگیری که در دست دارد به سارق حمله ور می‌شود. سارق که خود را در موقعیت خطرناکی می‌بیند فرار را به ادامه سرقت ترجیح داده و فورا فروشگاه را ترک می‌کند.

این ویدئو اولین بار در توئیتر منتشر شد. کاربری که این ویدئو را منتشر کرد در شرح آن نوشت: «لطیفه پیکر، یک زن ترک شیرینی پز در هلند سارقی را با کمک دستمال گردگیری فراری داد. هرگز قدرت دستمال گردگیری را دست کم نگیرید.»

این ویدئو پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفت و بسیاری از کاربران شجاعت این زن در مقابل سارق مسلح را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران نوشت: «او یک زن شجاع است. درود به این شیرزن.»

تیتر یک
  • آیا ۱۲ ایستگاه متروه تا آخر سال راه اندازی می‌شود؟

    اقتصادنیوز: با وجود تشکیل قرارگاه حمل و نقل و تاکید مدیران شهری به موضوع حمل و نقل عمومی و مترو ، هنوزجلسه ای با حضور…

از دست ندهید
فلای تودی