جزئیات قرارداد جالب دیاباته با پرسپولیس لو رفت

کدخبر: ۵۲۰۱۸۵
پرسپولیسی‌ها قرارداد شیخ دیاباته را به شکلی امضا کردند تا او برای دستیابی به همه آنچه در این قرارداد همکاری ثبت شده است، تلاش دو چندانی در مستطیل سبز انجام دهد.
جزئیات قرارداد جالب دیاباته با پرسپولیس لو رفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فوتبالی باشگاه پرسپولیس سرانجام با شیخ دیاباته به توافق رسید و این بازیکن را رسما به خدمت گرفت و حالا خط حمله این باشگاه، دو مهاجم سرشناس دارد.

نکته قابل توجه در جذب شیخ دیاباته از سوی پرسپولیسی‌ها شرایط و بندهایی است که در قرارداد همکاری دو طرف درج شده است تا به نوعی از آن به عنوان یک قرارداد برد- برد نام برده شود.

قرارداد شیخ دیاباته با پرسپولیس 380 هزار دلار است اما طبق آنچه در برگه قرارداد ثبت شده، قراراست این بازیکن به صورت تصاعدی دستمزد بگیرد، دیاباته بسته به تعداد بازی‌هایی که می‌کند و تأثیرگذاری‌هایی که در ترکیب قرمزها خواهد داشت، از پرسپولیس حقوق خواهد گرفت که باعث می‌شود تلاش این بازیکن برای گل و پاس گل بیشتر شود.

اگر او بتواند در تمام بازی‌ها شرکت و آمار خوبی از لحاظ گلزنی و تأثیرگذاری به ثبت برساند این قرارداد قابلیت دو برابر شدن هم دارد.

همچنین روزنامه خبرورزشی مدعی شده شیخ دیاباته اگر بتواند آقای گل لیگ بیست و دوم شود مبلغ 50 هزار دلار به عنوان پاداش از پرسپولیس دریافت خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید