ضرب الاجل فیفا به ایران برای دفاع از پرونده بازی با لبنان

کدخبر: ۵۲۰۳۱۳
اقتصادنیوز:فیفا روز گذشته با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران از ارجاع پرونده فدراسیون به کمیته انضباطی بابت اتفاقات بازی ایران و لبنان خبر داد.
ضرب الاجل فیفا به ایران برای دفاع از پرونده بازی با لبنان

ه گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، فیفا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد پرونده فدراسیون بابت اتفاقات بازی ایران و لبنان در مشهد به کمیته انضباطی فیفا رفته است.

فیفا روز گذشته با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران از ارجاع پرونده فدراسیون به کمیته انضباطی بابت اتفاقات بازی ایران و لبنان خبر داد. در جریان این بازی که فروردین ماه در مشهد برگزار شد اتفاقات تلخی رخ داد و در حالی که قرار بود بازی با حضور بانوان برگزار شود، از حضور بانوان در ورزشگاه ممانعت شد. پس از آن، گزارش هایی علیه فدراسیون فوتبال ایران به فیفا رفت و حالا فیفا پرونده را به کمیته انضباطی فرستاده و به فدراسیون فوتبال ایران تنها ۶ روز فرصت دفاع داده است. این پرونده قرار است روز ۳۱ شهریور در فیفا مورد بررسی قرار بگیرد.

فیفا در این نامه اعلام کرده ایران رفتار تبعیض آمیزی نسبت به بانوان داشته و همچنین از این نکته که ورزشگاه های ایران فاقد زیرساخت‌های لازم و امکانات بهداشتی است، ایراد گرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید