دندانپزشک قلابی به دام پلیس افتاد

کدخبر: ۵۲۱۵۵۰
رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان‌شمالی گفت: در پی اطلاع ماموران پلیس از فعالیت یک دندانپزشکی فاقد مجوز در یکی از خیابان های شهر بجنورد، بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
دندانپزشک قلابی به دام پلیس افتاد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس رئیس پلیس امنیت عمومی از دستگیری دندان پزشک قلابی و پلمپ محل کارش در بجنورد خبر داد.

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند محل فعالیت این دندانپزشکی را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی های انجام شده، ماموران این مکان را مورد بازرسی قرار دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این بازرسی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی نیز حضور داشتند، تصریح کرد: با تلاش ماموران، مسئول و ۲ نفر از کارکنان دندانپزشکی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ قربانی با بیان اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و در نهایت مسئول این دندانپزشکی با صدور قرار مناسب راهی زندان شد، خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که برای امنیت و سلامت شهروندان مشکل و یا اختلال ایجاد کند، برابر قانون و با قدرت برخورد خواهد کرد و انتظار داریم تا شهروندان نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس، در صورت اطلاع از هرگونه اقدام مشکوک، بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی