این زن 4 فرزندش را فروخت+ عکس

کدخبر: ۵۲۴۳۹۹
آقا و خانم شالووکس، فرزندان خود را برای فروش به حراج گذاشتند. این زن و شوهر چندین بار تلاش کردند تا برای فرزندان خود امکانات و غذا تهیه کنند اما موفق نشدند، آنها بیکار بودند و در آستانه از دست دادن خانه خود قرار گرفتند.
این زن 4 فرزندش را فروخت+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین،  عکس زیر اولین بار در ۵ آگوست ۱۹۴۸ در والپارایسو، ایندیانای ایالات متحده، از یک مادر باردار گرفته شد که سعی می‌کرد صورت خود را از عکاس پنهان کند. او چهار فرزند خود را روی پله‌ها نشانده تا بفروشد. بچه‌ها از چپ به راست: لانا، شش ساله، ری، پنج، میلتون، چهار، سو الین، دو ساله.

داستان از جایی شروع شد که آقا و خانم شالووکس، فرزندان خود را برای فروش به حراج گذاشتند. این زن و شوهر چندین بار تلاش کردند تا برای فرزندان خود امکانات و غذا تهیه کنند اما موفق نشدند، آنها بیکار بودند و در آستانه از دست دادن خانه خود قرار گرفتند.

عکس | مادری که ۴ فرزندش را به حراج گذاشت | این زخم تا لحظه مرگ هم التیام نیافت

متاسفانه آنها در فروش فرزندانشان جدی بودند و در عرض دو سال، همه بچه‌ها به مناطق مختلف فروخته شدند، اما چند سال پیش، خواهر و برادرهای جدا شده سعی کردند همدیگر را پیدا کنند و از زندگی و داستان‌های تلخشان صحبت کنند.

در سال ۲۰۱۳، ری میلز هفتاد ساله با خواهر شصت و هفت ساله خود، سو الین، برای اولین بار از آن زمان ملاقات کردند. سو الین به دلیل سرطان ریه در حال مرگ بود، اما همین ملاقات کوتاه هم غنیمت بود. او نمی‌توانست صحبت کند اما توانست برای خواهرش بنویسد که: «چه باورنکردنی است، دوستت دارم»؛ در مورد مادرش اما... او بسیار خشمگین بود.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید