فرمانده نیروی دریایی سپاه: کمربندها را محکم ببندیم/ مقابل توطئه دشمن کوتاه نخواهیم آمد

کدخبر: ۵۲۴۷۵۲
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز ما با توکل بر خداوند متعال مقابل توطئه دشمن کوتاه نخواهیم آمد، اظهار داشت: اگر یک قدم در مقابل دشمن عقب‌نشینی کنیم، یعنی در حق شهدا کوتاهی کرده‌ایم و ما را نمی‌بخشند همه ما در برابر خون شهدا مسئول هستیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه: کمربندها را محکم ببندیم/ مقابل توطئه دشمن کوتاه نخواهیم آمد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سردار دریادار سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری، در گردهمایی رزمندگان دفاع مقدس در شهرستان هندیجان خوزستان گفت: افتخار می‌کنم در جمع دوستانی حضور یافتم که دوران جوانی را کنار آنها بودم، شما کسانی هستید که شاخص مسیر حرکت رو به جلوی آنان متکی به خون جوانان غیور و شهیدی است که تا آخرین لحظه نفس شان در میدان عمل دفاع مقدس بیاد امام بودند و در مسیر امام استقامت کردند.

وی با بیان اینکه امروز ما با توکل بر خداوند متعال مقابل توطئه دشمن کوتاه نخواهیم آمد، اظهار داشت: اگر یک قدم در مقابل دشمن عقب‌نشینی کنیم، یعنی در حق شهدا کوتاهی کرده‌ایم و ما را نمی‌بخشند همه ما در برابر خون شهدا مسئول هستیم، باید کمربندها را محکم ببندیم و در مسیر گام دوم انقلاب برای تحقق تمدن نوین اسلامی همراه و همگام با مکتب شهید سلیمانی، سرباز خوبی برای ولایت باشیم. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شناخت راهبرد اصلی دشمن در فضای کنونی جامعه تصریح کرد: دشمن امروز به دنبال ایجاد تفرقه و انشقاق در جامعه است، می‌خواهد به گونه‌ای وانمود کند که مردم و جوانان ما ناامید شوند، زهی خیال باطل! دشمنان ما نمی‌دانند مردم نجیب و ولایتمدار و جوانان با همت و علم پژوه ما همان‌گونه که در دفاع مقدس جانانه سختی‌ها را تحمل و با صلابت ایستادگی کردند امروز نیز با بصیرت و دشمن‌شناسی، اهداف پلید دشمن را بیشتر از همیشه دانسته و می‌دانند دشمن در روزهای آخر عمر استکباری می‌خواهد ما را از اقتدار ملی بازدارد.

تنگسیری ادامه داد: پس بر همه ما واجب است در ادامه مسیر شهدا برای تحقق شعار سال (تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین) که برای ما یک منشور و راهبرد است با حفظ وحدت ملی گام برداریم و خسته نشویم.

وی با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره آل عمران و رمز ماندگاری یاد و نام شهدا خاطرنشان کرد: یاد و نام شهدا برای همیشه در عالم برای چراغ راه هدایت ما ماندگار است تا ما راه را گم نکنیم، الآن مزار شریف «حاج قاسم» شهید عزیز ما در کرمان، روزانه میزبان هزاران نفر برای زیارت و حاجت روایی است، « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ » بله شهدا زنده‌اند و قطعأ شهید سلیمانی از سردار سلیمانی قوی‌تر و بزرگ‌تر است و آنها برای ما دعا می‌کنند. این پیروزی‌های پی در پی ما بر اثر دعای شهدا و حرکت در مسیر ولایت است.

این مقام ارشد سپاه با گرامیداشت و تکریم  یاد و نام حضرت امام خمینی که ملل مختلف جهان معاصر را بیدار نمود تا خود را بشناسند و از یوغ سلطه استکبار خارج شوند، ابراز داشت: ما همان گونه که در دفاع مقدس از فرماندهی امام عزیز اطاعت می‌کردیم امروز نیز در مسیر و راه امام و در شرایط حساس‌تر نسبت به قبل، باید سرباز شایسته‌ای برای مقام معظم رهبری باشیم و با تبعیت و اطاعت محض از این سلاله پاک رسول الله (ص) خود را به جایگاه عاقبت به خیری نزدیک و با عمل به فرامین و دستوراتش زودتر گام‌های ترقی و پیشرفت را بپیماییم.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید