تیبو کورتوا، ال‌کلاسیکو را از دست داد؟

کدخبر: ۵۲۵۱۹۲
آاس نوشته است که در حال حاضر احتمال غیبت کورتوا در ال‌کلاسیکو(24 مهر) زیاد نیست ولی پس از آزمایش‌های تکمیلی بهتر می توان در این مورد نظر داد.
تیبو کورتوا، ال‌کلاسیکو را از دست داد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزشه سه تیبو کورتوا به دلیل مصدومیت بازی رئال برابر اوساسونا را از دست  داد و باید دید به بازی دو هفته بعد برابر بارسا می رسد یا خیر.

باشگاه رئال مادرید  اعلام کرد که تیبو کورتوا در بازی برابر اوساسونا غایب خواهد بود. گلر بلژیکی به دلیل مشکل سیاتیک قسمت چپ بدنش قادر به همراهی رئال در بازی نخواهد بود و باید دید روند ریکاوری او چگونه پیش خواهد رفت.

به این ترتیب آندری لونین در ترکیب ثابت رئال برابر اوساسونا قرار می گیرد. آاس نوشته است که در حال حاضر احتمال غیبت کورتوا در ال‌کلاسیکو(24 مهر) زیاد نیست ولی پس از آزمایش‌های تکمیلی بهتر می توان در این مورد نظر داد.کورتوا تا به اینجای فصل در هر 9 بازی رسمی رئال به میدان رفته و از حیث دقایق حضور در زمین، بالاتر از وینیسیوس، داوید آلابا و فده والورده شماره یک رئال است. او در هر دو بازی اخیر بلژیک در لیگ ملت های اروپا برابر ولز و هلند نیز به شکل ثابت بازی کرد.

رئال پس از بازی با اوساسونا باید دو بار در لیگ قهرمانان برابر شاختار قرار بگیرد و در لالیگا نیز به زمین ختافه خواهد رفت. پس از این سه بازی رئال در برنابئو میزبان بارسلوناست.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید