جزییات انهدام یک باند ضدامنیتی در خوزستان

کدخبر: ۵۲۵۷۶۰
ماموران پلیس استان خوزستان در عملیاتی پیچیده اعضای باند چهار نفره قاچاق سلاح و مهمات را با دو دستگاه خودرو، در ورودی شهرستان اندیمشک شناسایی و دستگیر کردند.
جزییات انهدام یک باند ضدامنیتی در خوزستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سردار سید محمد صالحی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان‌های خوزستان و اصفهان با تسلط اطلاعاتی، از انتقال یک محموله سنگین مهمات جنگی از شهرستان بانه استان کردستان به استان خوزستان، با هدف ایجاد ناامنی، آگاه شدند.

وی افزود: ماموران پلیس در عملیاتی پیچیده اعضای باند چهار نفره قاچاق سلاح و مهمات را با دو دستگاه خودرو، در ورودی شهرستان اندیمشک شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودرو‌های توقیفی ۱۱ هزار و ۶۰۰ فشنگ کلت، ۷ هزار و ۲۰۰ فشنگ کلاش، دو دستگاه بی‌سیم دستی، مقدار زیادی میخ پرچ و وسایل مقابله با تعقیب و گریز ماموران پلیس، کشف شد.

صالحی بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات که زمینه‌ساز ناامنی در جامعه و سلب آسایش مردم می‌شوند تأکید کرد و گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند به شدت و برابر قانون برخورد خواهیم کرد.

تیتر یک
اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
از دست ندهید
کارگزاری مفید