حمید درخشان: کاری می کنم دیگر عابدزاده هوس مصاحبه نکند

کدخبر: ۵۲۶۵۵۷
حمید درخشان گفت: اگر احمد رضا عابدزاده بخواهد به حرف هایش ادامه دهد و علیه بزرگان پرسپولیس صحبت کند، پاسخ زیبایی به او خواهم داد تا دیگر هوس مصاحبه کردن نکند.
حمید درخشان: کاری می کنم دیگر عابدزاده هوس مصاحبه نکند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر ورزشی سرمربی اسبق پرسپولیس اعتقاد دارد احمد رضا عابدزاده نباید علیه ما مصاحبه می‌کرد چون او نیز از خانواده پرسپولیس است.

حمید درخشان بعد از رفتن افشین قطبی در میانه فصل هشتم لیگ برتر از پرسپولیس، نامزد اصلی هدایت سرخپوشان بود ولی احمد رضا عابدزاده مصاحبه تندی را علیه وی انجام داده بود به همین دلیل درخشان در مصاحبه کوتاه با خبرورزشی که در تاریخ ۲۵ دی ماه سال ۱۳۸۷ به چاپ رسیده بود جواب عابدزاده را اینگونه داد : من حرف های این آقا را به حساب این می‌گذارم که چنین چیزی نگفته است اما اگر باز هم علیه ما مصاحبه کند، جوابی به او می‌دهم که دیگر از این حرف ها نزند. عابدزاده کوچیکتر از من است و حرف های او را به دل نمی‌گیرم، من خیلی وقت ها به او کمک کردم.

وی در ادامه افزود: عابدزاده هر چه باشد یک پرسپولیسی است و از خانواده ماست . من او را دوست دارم اما اگر بخواهد به حرف هایش ادامه دهد و علیه بزرگان پرسپولیس صحبت کند، پاسخ زیبایی به او خواهم داد تا دیگر هوس مصاحبه کردن نکند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید