واکنش تند علی دایی به توقیف پاسپورتش!

کدخبر: ۵۲۶۷۶۵
علی دایی در اولین واکنش علی دایی به توقیف پاسپورتش کفت بعد از این بی‌احترامی، پس دادن گذرنامه چه معنایی دارد؟
واکنش تند علی دایی به توقیف پاسپورتش!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ا زعرشه آنلاین، علی دایی  در اولین واکنش علی دایی به توقیف پاسپورتش ، گفت: متاسفانه نمی‌دانم چرا پاسپورتم را توقیف کردند و بعد از این بی‌احترامی، پس دادن گذرنامه از نظر قانونی چه معنایی دارد؟

علی دایی کاپیتان پیشین تیم ملی کشورمان در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه سکوت خود را در خصوص حواشی اخیر شکست.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران که در ترکیه به سر می‌برد، در بازگشت با دردسر مواجه شد و به دلیل انتشار پستی در اینستاگرام در حمایت از مردم ایران، پاسپورتش را ضبط کردند.

تارا و پژو 207 از قرعه‌کشی خودرو خارج می شوند

پس از چندی در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه، علی دایی این اتفاق را تأیید کرد و گفت که پاسپورتش بازگردانده شده. در این باره دایی گفت: «پس از بازگشت از خارج از ایران، پاسپورتم در فرودگاه بین‌المللی تهران در حضور خانواده‌ام و سایر مردم توسط پلیس ضبط شد. در رسیدی که به من دادند آمده بود برای پیگیری پرونده باید به دادستان عمومی و انقلاب پایتخت (تهران) مراجعه کنم.»

دایی با بیان این که توقیف گذرنامه مسئله مهمی برایش نبوده و نیست، گفت: «مسئولان پس از دو یا سه روز آن را پس دادند.» دایی از دولت درخواست کرده بود تا به جای برخی برخورها، به مشکلات مردم ایران رسیدگی کند.

شهریار فوتبال ایران که با ۱۰۹ گل سال‌ها بهترین گلزن ملی فوتبال جهان بود، در ادامه گفت: «متأسفانه نمی‌فهمم چرا پاسپورت من را گرفتند و بعد از این بی‌احترامی بازگرداندن آن از نظر قانونی چه معنایی دارد؟»

تیتر یک
  • ذهنیت سازی مخرب هند، امنیت هسته ای پاکستان را زیر سوال برد؟

    اقتصادنیوز: هفته های اخیر، برخی از لابی ها با انگیزه های سیاسی در باب رژیم امنیت هسته ای پاکستان برداشت های نادرست و…

از دست ندهید
کارگزاری مفید