متولدین این ماه خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند

کدخبر: ۵۲۸۳۴۸
با خصوصیات جالب و ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها در بروج فلکی از شکل اندام و هیکل آن‌ها تا خصوصیات چهره‌شان آشنا شوید.
متولدین این ماه خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وقت صبح، طبق علم ستاره‌شناسی کسی که در بخش خاصی از سال به دنیا آمده و خواهر و برادرهایش در زمان دیگری از سال متولد شده اند، ممکن است از نظر ظاهر چندان شباهتی به هم نداشته باشند ولی اگر دو نفر نسبت خویشاوندی نداشته ولی در یک نشانه بروج فلکی متولد شده باشند، ممکن است شباهت‌های ظاهری با هم داشته باشند.

خصوصیات ظاهری فروردینی‌ها

بدن: از آنجا که فروردینی‌ها نسبت به بدن خود توجه دارند، معمولا فیزیک خود را لاغر و متناسب نگه می‌دارند. همچنین بدن فروردینی‌ها نیرومند است.

صورت: صورت آن‌ها مثلثی شکل است و دارای بینی صاف و بلند (شبیه بینی بازیگر معروف هلن میرن) و لب آن‌ها (یا بالا و یا پایین) کمی بیرون زده است.

رنگ مو آن‌ها در هر رنگی که باشد ممکن است کمی طیف قرمز داشته باشد. رنگ موهای آن‌ها معمولا قهوه‌ای روشن است. فروردینی‌ها ممکن است با ریزش مو دچار مشکل باشند. موهای آن‌ها پرپشت است و برخی مردهای فروردینی سری پر از موهای فرفری دارند.

متولدین مهر خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

 
بدن: این نشانه در صور فلکی با نشانه گاو مشخص می‌شود و معمولا ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای اردیبهشت این است که مردم متولد این ماه بدنی زمخت ولی نه چندان بلند دارند.

خصوصیات ظاهری اردیبهشتی‌ها

بدن اردیبهشتی‌ها دارای برخی خصوصیات خوشایند است، ولی در عین حال باید مراقب وزن خود باشند. عضلات ساق پا آن‌ها در سایز و ظاهر مناسبی است، پاهایشان ممکن است چاق و گوشتالود باشد. گردن آن‌ها معمولا کلفت و استخوان شست آن‌ها نیز بزرگ است.

صورت: ممکن است گوش‌های برجسته و قابل توجهی داشته باشند. خط آرواره آن‌ها مشخص و صورت پهنی دارند و ممکن است بینی‌شان کوچک و نسبتا گرد باشد.

لب پایین آن‌ها معمولا ضخیم‌تر و معمولا کمی بیرون آمده و ظاهری جذاب دارد. موهایشان اغلب حالت دار و چشم‌هایش تیره است که این ترکیب، چهره آن‌ها را جذاب نشان می‌دهد.

خصوصیات ظاهری خردادی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای خرداد را می‌توان این گونه توصیف کرد که فیزیک آن‌ها از بلند متوسط تا کوتاه متغیر است. معمولا شانه‌هایشان باریک بوده و حرکت بدنی‌شان سریع است و انرژی و پویایی زیادی دارند.

صورت: چشم‌ایشان چندان درشت نیست ولی روشن است و ممکن است آبی، خاکستری، عسلی و یا قهوه‌ای باشد. حرکات صورت آن‌ها نیز زنده و قابل توجه است ولی ممکن است تغییر کند. آن‌ها ناراحت و بی‌قرارند و به خصوص در چشمانشان این حالت ظاهر و حرکت چشمانشان سریع می‌شود. لب‌های درشتی داشته و پوست آن‌ها روشن است گرچه سبزه هم می‌تواند باشد.

خصوصیات ظاهری تیر ماهی‌ها

بدن: تیرماهی‌ها معمولا قد متوسط و اندام لاغری دارند. بازوها و پاهای آن‌ها در نگاه کلی لاغر و بلند است. اندام آن‌ها معمولا از کمر به بالا بزرگتر از کمر به پایین به نظر می‌رسد. دست‌ها و همچنین پاهای آن‌ها قوی و بزرگ هستند.

صورت: خصوصیات صورت آن‌ها معمولا جذاب ولی کوچک است استخوان گونه آن‌ها قابل توجه و برجسته است. چشمانشان روی صورت دور از هم هستند. معمولا چشم‌هایشان دارای طیف خاکستری و یا در رنگ خاکستری یا آبیست و کمان ابروهای آن‌ها نیز رو به پایین است. لب‌های آن‌ها اغلب درشت و با لبخند بزرگ است. معمولا نوک بینی آن‌ها به سمت پایین گرایش دارد و موهایشان نیز قهوه‌ای و رنگ پوست آن‌ها ممکن است روشن باشد ولی به زرد نزدیک می‌شود.

متولدین مرداد خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

خصوصیات ظاهری مردادی‌ها

بدن: معمولا مردادی‌ها قد بلند هستند ولی برخی از آن‌ها نیز فیزیک کوتاهی دارند. در مورد ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای مرداد باید گفت حتی اگر در یک جمع از همه کوتاه‌تر باشند، با این حال همه متوجه او خواهند شد.

به طور معمول حرکات مغرورانه و یا حرکاتی که آن‌ها را با اعتماد به نفس نشان می‌دهد، توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. مردادی‌ها معمولا خود را در حالتی اشرافی نگه می‌دارند.

صورت: بیشتر مردادی‌ها خصوصیات گربه مانند به خصوص در صورتشان دارند. چشم‌هایشان گاهی اوقات درشت و در حالت مظنون نسبت به محیط اطراف به نظر می‌رسد و یا ممکن است حالتی چابک، براق و درخشان داشته باشد.

رنگ چشم‌هایشان نیز می‌تواند در طیف خاکستری و یا آبی باشد. همیشه در چشم‌هایشان یک لبخند ساده دیده می‌شود، آن‌ها سرشار از لذت هستند. وضعیت پوست آن‌ها معمولا خوب است و رنگ پوستشان حاوی ته رنگ طلایی است.

خصوصیات ظاهری شهریوری‌ها

بدن: شهریوری‌ها معمولا فیزیک قابل توجه‌ای دارند و خیلی خوب حرکت می‌کنند. فقط پاهایشان ممکن است کوچک بوده و انگشت پاهایشان به سمت یکدیگر خم شده باشد که همین امر ممکن است موجب شود ظاهر راه رفتن آن‌ها کنجکاوانه و یا عجیب به نظر برسد.

صورت: شهریوری‌ها معمولا صورت بیضی شکل و باریک دارند. رنگ مو آن‌ها معمولا قهوه‌ای و چشمانشان دارای نگاه نافذ، تیز و درخشان و رنگ آن خاکستری یا عسلی است.

معمولا بینی گوشتی دارند و اغلب نیمه بالایی سرشان شکل بهتری نسبت به نیمه پایین سرشان دارد. قسمت بالای سر آن‌ها بزرگتر است که ذهن باهوش آن‌ها را باورپذیرتر می‌کند.

چانه زنان شهریوری ظریف و چانه مردان شهریوری نیز زنانه و ظریف به نظر می‌رسد که می‌تواند نشانه کنترل اندک فرد روی خودش باشد.

خصوصیات ظاهری مهر ماهی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای مهرماهی‌ها را می‌توان اینگونه توصیف کرد: فیزیک بدنی آن‌ها به طور قابل توجهی خوب است و معمولا قد بلند هستند. آن‌ها معمولا دست‌ها و پاهای کوچک ولی زیبایی دارند، حتی این مورد در مردان مهرماهی هم صدق می‌کند.

متولدین خرداد خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

صورت: معمولا پوست آن‌ها شفاف و موهای خوبی هم دارند. چشمانشان در هر رنگی که باشد ملایم و خونگرم به نظر می‌رسد. آن‌ها لب‌های قابل توجه همراه با دندان‌های خوب دارند.

خصوصیات ظاهری آبان ماهی‌ها

بدن: گردن آن‌ها معمولا کلفت و مشابه با گردن اردیبهشتی هاست. دست‌هایشان نیز مربع شکل و بزرگ است و به صورت معمول دست‌ها و بدن‌های گرمی دارند.

صورت: خصوصیات صورت آن‌ها معمولا برجسته و فرم صورتشان زاویه دار است و ممکن است ابروهای پرپشتی داشته باشند. لب‌های گرمی داشته و موهایشان ته رنگ قرمز دارد که با قرار گرفتن در معرض نور خورشید مشخص می‌شود.

معمولا موهایشان تیره است. استخوان چانه آن‌ها برجسته و سرسخت به نظر می‌رسد که با خصوصیات اخلاقی آن‌ها همخوانی دارد. وقتی به چشم‌هایشان نگاه می‌کنید نافذ، مشتاق، درخشان و خیره است.

خصوصیات ظاهری آذر ماهی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای آذرماهی‌ها را می‌توانیم به این نحو توصیف کنیم: حرکت بدن آن‌ها چابک و پرانرژی است وی استخوان ران آن‌ها نیز منحصر به فرد و معمولا بلند است.

صورت: صورت آن‌ها بیضی شکل و خوش فرم است. بینی آن‌ها نیز ظاهر خوبی دارد، چشم‌هایشان باز و خالص است به نحوی که گویای همه چیز هستند.

چشمان آذرماهی‌ها براق و سرشار از نشاط و شادی است و در عین حال به سرعت متوجه همه اتفاقات اطرافشان می‌شوند. آن‌ها معمولا موهای تیره دارند که در نور ته رنگ قهوه‌ای طلایی تا قهوه‌ای مایل به قرمز را می‌توان در آن مشاهده کرد.

خصوصیات ظاهری دی ماهی‌ها

بدن: بدن دی ماهی‌ها همیشه خوب به نظر می‌رسد و استایل خاص خود را دارند.

متولدین تیر خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

صورت: آن‌ها معمولا خوش چهره با چشمان جذابی هستند، به نحوی که گویی با چشمانشان می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند. فرم چشم‌های آن‌ها گرد است و رنگ پوستشان معمولا زیتونی و سبزه است.

خصوصیات ظاهری بهمنی‌ها

بدن: آن‌ها معمولا بلند قامت هستند و اغلب به شکل ساده، راحت و صمیمانه حرکت می‌کنند. ممکن است ظاهر محزونی داشته باشند چرا که سرشان حالت افتاده‌ای دارد.

صورت: بهمنی‌ها معمولا خصوصیات صورت متفاوتی دارند. چشم‌هایشان بی‌احساس ولی خونگرم، روشن و سالم است. مژه‌های آن‌ها ظاهری افتاده دارد و معمولا خانم‌های بهمنی نیاز به فرمژه پیدا می‌کنند. ابروهای آن‌ها نیز به شکل مربعی شکل گرفته و پوست خیلی خوبی دارند.

خصوصیات ظاهری اسفندی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای اسفندی‌ها را می‌توان گفت به صورت کلی افراد کوتاه قامت و سرسختی هستند. پاهای بزرگ داشته و ممکن است ظاهر پرانتزی داشته باشد. آن‌ها مثل ماهی راه می‌روند بدین معنی که گام‌های کوتاه برداشته و وزن را از یک پا روی پا دیگر می‌اندازند.

صورت: چهره آن‌ها صاف و نرم است و ممکن است چال گونه داشته باشند. بسیاری از اسفندماهی‌ها چشم روشن داشته و به خصوص چشم آبی هستند. گاهی اوقات چشم‌های آن‌ها حالت غمگین دارد.

ممکن است گوش‌های بزرگ داشته و بینی‌شان بزرگ یا صاف به نظر برسد، موهایشان نیز ابریشمی و سالم است. پوست آن‌ها مدت طولانی‌تری جوان می‌ماند و رنگ آن روشن تا متوسط است و ظاهر و احساسی نرم و لطیف دارد.

تیتر یک
  • گزارش حسابرسی شهرداری منطقه ۲ روی میز شورای شهر

    اقتصادنیوز: گزارش حسابرسی از منطقه ۲ شهرداری تهران نشان می دهد که ملک متعلق به شرکت بابک زنجانی طی سال‌های ۹۰ و ۹۱…

کارگزاری مفید