ترامپ باز هم هشدار گرفت

کدخبر: ۵۲۹۶۲۰
چنی چهره مشهور محافظه‌کار و یکی از نمایندگان کنگره آمریکا که همه مخالفت‌های او با رئیس جمهور پیشین آمریکا را به یاد دارند، گفت: کمیته ۶ ژانویه در جلسه شهادت ترامپ کاملا جدی است.
ترامپ باز هم هشدار گرفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، لیز چنی رئیس کمیته ۶ ژانویه درباره جدی بودن جلسه شهادت دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا در این کمیته هشدار داد و گفت: اجازه نمی‌دهیم او این جلسه را مانند اولین مناظره انتخاباتی‌اش با جو بایدن به ابتذال کشانده و به سیرک تبدیل کند.

چنی چهره مشهور محافظه‌کار و یکی از نمایندگان کنگره آمریکا که همه مخالفت‌های او با رئیس جمهور پیشین آمریکا را به یاد دارند، افزود: کمیته ۶ ژانویه در جلسه شهادت ترامپ کاملا جدی است.

این کمیته روز جمعه رسماً ترامپ را احضار کرد و از او خواست تا ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) در مقابل اعضای این کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا بنشیند.

چنی در یک برنامه تلویزیونی در شبکه ان بی سی گفت: ممکن است این جلسات چند روز به طول بینجامد اما مطمئن هستم این کمیته با جدیت و دقت زیادی با این موضوع برخورد می‌کند.

ترامپ در واکنش به احضاریه کمیته ۶ ژانویه در نامه‌ای که به این کمیته ارسال کرد بار دیگر ادعاهای رد شده‌اش درباره تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ به نفع رقیب خود را تکرار کرده است.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی سی ان ان روز جمعه ۲۹ مهر خبر داد: کمیته ۶ ژانویه رسماً احضاریه‌ای را برای ترامپ ارسال کرده زیرا او را به عنوان شخصیت محوری در طرح چند مرحله‌ای برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ که منجر به پیروزی رقیبش جو بایدن شده بود، معرفی کرده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید