بازیگر پیشکسوت در آی‌سی‌یو بستری شد

کدخبر: ۵۳۰۸۹۵
در مراسم اختتامیه بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر مقاومت در شهر یزد بودیم که در این مراسم از آقای هیهاوند تقدیر شد اما متاسفانه تعدادی از دوستان درگیر آنفولانزا شدند. آقای هیهاوند نیز روز دوشنبه هفته پیش دچار تب و لرز شدند اما متاسفانه ایشان تشنج کردند و بعد از آن به کما رفتند.
بازیگر پیشکسوت در آی‌سی‌یو بستری شد

به گزاش اقتصادنیوز به نقل از عرشه آنلاین، هوشنگ هیهاوند هنرمند باسابقه تئاتر در چند روز گذشته در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان تحت درمان بود.

سید وحید فخر موسوی، دبیر هیجدهمین جشنواره تئاتر مقاومت که پیگیر کار درمان او نیز هست، درباره تازه‌ترین وضعیت هیهاوند گفت: خوشبختانه روز گذشته، پنجشنبه، ۵ آبان ماه آقای هیهاوند با بهتر شدن حال‌شان از بخش مراقبت‌های ویژه به بخش عمومی منتقل شدند اما هنوز مشخص نیست چه زمانی از بیمارستان مرخص شوند.

هجوم مردم به پمپ بنزین ها در این استان/ ماجرا چیست؟

او در پاسخ به این پرسش که مشکل هیهاوند از کجا نشات گرفته است، توضیح داد: ما در مراسم اختتامیه بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر مقاومت در شهر یزد بودیم که در این مراسم از آقای هیهاوند تقدیر شد اما متاسفانه تعدادی از دوستان درگیر آنفولانزا شدند. آقای هیهاوند نیز روز دوشنبه هفته پیش دچار تب و لرز شدند اما متاسفانه ایشان تشنج کردند و بعد از آن به کما رفتند.

فخر موسوی افزود: ایشان ابتدا به بیمارستانی در کرج منتقل شدند ولی از آنجاکه رسیدگی این بیمارستان خوب نبود، آقای هیهاوند را به بیمارستانی در تهران منتقل کردیم تا در شرایط بهتری تحت درمان قرار بگیرند و خوشبختانه بعد از دو رو از کما بیرون آمدند و حالا حال‌شان بهتر است.

هوشنگ هیهاوند، بازیگر باسابقه تئاتر متولد سال ۱۳۳۸ و کارشناس ارشد بازیگری و کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است.

او فعالیت خود را ا اوایل دهه ۵۰ در شهر مسجد سلیمان آغاز کرده و به عنوان بازیگر و کارگردان تئاتر مشغول به کار بوده است.

در کارنامه هنری او، همکاری با هنرمندانی همچون فرهاد مهندس پور، امیر دژاکام، عبدالحی شماسی، حسین مسافر آستانه، صادق صفایی و ... بازی در فیلم‌های سینمایی «شهر زیبا» به کارگردانی اصغر فرهادی، «آبادانی‌ها» به کارگردانی عبدالرضا منجزی و «ساز و ستاره »کار محرم زینال‌زاده به چشم می‌خورد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید