تاج: می‌خواهیم بهترین نتیجه را در جام جهانی کسب کنیم

کدخبر: ۵۳۱۴۸۴
اقتصادنیوز: رییس فدراسیون فوتبال در جمع ملی‌پوشان با ابراز خوشحالی از حضور کی‌روش در تیم ملی گفت: تمرکز همه روی موفقیت تیم ملی است و جام جهانی برای همه اهمیت دارد. بهترین نتایج تاریخ جام جهانی را دور قبل کسب کردیم و امسال هم می‌خواهیم بهترین نتیجه تاریخ را کسب کنیم.
تاج: می‌خواهیم بهترین نتیجه را در جام جهانی کسب کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رییس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمرکز همه روی موفقیت تیم ملی است و جام جهانی برای همه اهمیت دارد. بهترین نتایج تاریخ جام جهانی را دور قبل کسب کردیم و امسال هم می‌خواهیم بهترین نتیجه تاریخ را کسب کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران عصر دوشنبه با حضور رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال (دوشنبه) در پک به تمرین پرداخت.

پس از برگزاری جلسه تمرین صبح امروز ملی‌پوشان بر روی چمن مرکز ملی فوتبال، عصر دوشنبه در مجموعه تمرینی «پک» به تمرین پرداختند.

این تمرین به مدت ۷۰ دقیقه و با نظارت کارلوس کی‌روش برگزار شد.

مهدی تاج و مهدی محمد نبی، رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال نیز با حضور بر سر تمرین تیم ملی ضمن خسته‌ نباشید به سرمربی تیم ملی، اعضای کادر فنی و بازیکنان دقایقی از تمرین امروز ملی‌پوشان را از نزدیک نظاره کردند و آخرین وضعیت آماده‌سازی تیم ملی را مورد بررسی قرار دادند.

رییس فدراسیون فوتبال در جمع ملی‌پوشان با ابراز خوشحالی از حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران اظهار کرد: من شرایط فنی تیم ملی را بسیار مثبت می‌بینم. تمرکز همه روی موفقیت تیم ملی است و جام جهانی برای همه اهمیت دارد. بهترین نتایج تاریخ جام جهانی را دور قبل کسب کردیم و امسال هم می‌خواهیم بهترین نتیجه تاریخ را کسب کنیم. امروز به اینجا آمدیم که به شما خسته نباشید بگوییم. وظیفه‌مان است که هر روز بیاییم اما برای حمایت از تیم ملی کارهای زیادی در حال انجام است و مشغول این امور هستیم. امیدوارم موفق باشید.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید