پیام سرلشگر باقری به دانش آموزان: اندکی صبر، سحر نزدیک است

کدخبر: ۵۳۲۱۶۸
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: گرچه از انقلاب ضداستکباری ملّت ایران که منجر به اخراج آمریکا و دولت وابسته به او شد ۴۴ سال می‌گذرد، اما توانست هژمونی پوشالی آمریکا در جهان را به چالش بکشد.
پیام سرلشگر باقری به دانش آموزان: اندکی صبر، سحر نزدیک است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرلشگر محمد باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت ۱۳ ابان روز استکبارستیزی، سه رویداد تبعید امام خمینی در سال ۴۳،، کشتار دانش‌آموزان سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوس آمریکا در سال ۵۸ را نیروی محرکه حرکت‌های مردمی به سمت انقلاب برشمرد و گفت: این سه رویداد اگرچه در فاصله زمانی ١۵ ساله اتفاق افتاده، اما هر سه حرکت، پیش برنده و منشأ شکل‌گیری هویتی ماندگار به نام انقلاب اسلامی شد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

١٣ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار در سه مقطع مهم تاریخی، به عنوان نیرو محرکه حرکت‌های مردمی به سمت انقلاب اسلامی ایران عمل کرده است.

یکی در سال ۴٣ که تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه رقم خورد، دیگری درسال ۵٧ با کشتار دانش آموزان توسط عمّال رژیم سرسپرده آمریکا ثبت شد و بالاخره سال ۵٨ که لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد. این سه رویداد اگرچه در فاصله زمانی ١۵ ساله اتفاق افتاده، اما هر سه حرکت، پیش برنده و منشأ شکل‌گیری هویتی ماندگار به نام انقلاب اسلامی شد.

این روز بزرگ را به ویژه به دانش‌آموزان عزیز و آینده‌سازان کشور تبریک می‌گویم.

اگرچه از انقلاب استقلال‌طلبانه و ضداستکباری ملّت ایران که منجر به اخراج آمریکا و دولت وابسته به او شد، ۴۴ سال می‌گذرد، اما این انقلاب الهام‌بخش، اکنون توانسته است هژمونی پوشالی آمریکا را در منطقه و جهان به چالش بکشد.

دستان اختاپوسی این دولت استعمارگر یکی پس از دیگری در کشورها در حال قطع شدن است، به گونه‌ای که امروز دیوارهای حیاط خلوت آمریکا هم در حال فرو ریختن است.

مؤسسات، نظریه‌پردازان و استراتژیست‌های شناخته‌شده آمریکایی برای افول این کشور، روزشمار تعیین کرده‌اند و با اذعان به اینکه نظم جهان تک قطبی به رهبری آمریکا، روزهای پایانی خود را سپری می‌کند، خبر از جهان چند قطبی در آینده نزدیک می‌دهند که جمهوری اسلامی ایران یکی از بازیگران مؤثر آن است. راز فتنه‌انگیزی‌های آمریکا و دنباله‌های منطقه‌ای آن علیه ملّت ایران در این نکته نهفته است.

اندکی صبر، سحر نزدیک است.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: بازارهای فلزات در این هفته با ردیابی سیگنال‌های فدرال رزرو مبنی بر اینکه نرخ‌های بهره را با سرعت کمتری در…

از دست ندهید
کارگزاری مفید