طرح لباس تیم ملی برای جام جهانی 2022 مشخص شد؟ + عکس

کدخبر: ۵۳۳۰۵۳
در فاصله یکروز تا مراسم رونمایی از لباس تیم ملی برای جام جهانی 2022 شرکت تولیدی این البسه طرح آن را لو داده است.
طرح لباس تیم ملی برای جام جهانی 2022 مشخص شد؟ + عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه هنگام تحویل بلیت‌های جام جهانی به مردم، شرکت مجید طرح لباس های تیم ملی در قطر را لو داد!

فدراسیون فوتبال از چند روز قبل اعلام کرد که مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در جام جهانی قطر در روز چهارشنبه 17 آبان برگزار می‌شود. حالا اما در فاصله یکروز تا مراسم رونمایی شرکت تولیدی این البسه طرح آن را لو داده است.

فدراسیون فوتبال بر اساس برنامه از قبل پیش‌بینی شده بلیت‌های جام جهانی افرادی را که از طریق سامانه و قرعه‌کشی موفق به خرید شده بودند، تحویل می‌دهد. تحویل بلیت افراد در مرکز ملی فوتبال با بررسی کدملی و مشخصات است. در این میان مسئله‌ای که در حاشیه تحویل بلیت‌ها عجیب به نظر می‌رسد، وجود غرفه شرکت تولیدی مجید در مرکز ملی فوتبال است.

شرکت تولیدی مجید که البسه تیم ملی را برای جام جهانی تولید کرده، تعدادی از پیراهن های تیم ملی را در غرفه‌ای که تهیه شده به فروش می‌رساند. این پیراهن ها قیمت هایی از 350 هزار تومان تا 700 هزار تومان دارد.

افرادی که برای تحویل بلیت‌های جام جهانی خود به مرکز ملی فوتبال می‌روند با این غرفه مجید روبه‌رو می‌شوند و حتی خرید هم می‌کنند. نکته مهم اما اصرار فروشنده پیراهن‌ها بر اصلی بودن آنها است. او به همه مشتریان اعلام می‌کند که پیراهن های مذکور همان طرح اصلی است که فردا در مراسم رونمایی خواهد شد!

البته که درستی ادعای فروشنده پیراهن های مجید در مرکز ملی فوتبال نیاز به بررسی دارد اما اگر این ادعا صحت داشته باشد، اتفاقی عجیب رخ داده است. اینکه شرکت تولیدی البسه قبل از رونمایی، لباس‌ها را به شکلی کاملا غیرمتعارف به فروش برساند موضوعی غیرقابل هضم برای طرفداران فوتبال خواهد بود.

هرچه هست باید ابتدا منتظر واکنش مسئولان فدراسیون فوتبال در خصوص فروش پیراهن‌ها در مرکز ملی باشیم؛ همچنین باید در انتظار رونمایی از پیراهن تیم ملی باشیم و ببینیم آیا طرح اصلی پیراهن‌ها با آنچه امروز از سوی فروشنده شرکت مجید ادعا شد متفاوت است یا خیر. بدون شک اگر پیراهن تیم ملی در قطر همینی باشد که امروز هواداران در مرکز ملی فوتبال مشاهده و خریداری کردند، شاهد اعتراض‌هایی از سوی کارشناسان خواهیم بود.

تیتر یک
کارگزاری مفید