آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه

کدخبر: ۵۳۵۴۰۷
​اقتصادنیوز: رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت:حادثه تروریستی ایذه ۱۹ آسیب دیده وجود داشت که هفت نفر آن فوت کردند که بیشتر آنها با حال عمومی بسیار بد و یا فوت شده به بیمارستان منتقل شدند.
آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دکترمحمدحسین سرمست روز پنجشنبه در خصوص وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: از همان ساعات اولیه وقوع حادثه تیم درمانی کارهای لازم را برای مجروحان انجام دادند و تمام اقدامات اولیه در شهرستان ایذه به کمک جراحان و متخصصان صورت گرفت.

وی بیان کرد: شب گذشته برخی از مجروحان برای ادامه درمان و تکمیل روند درمان به اهواز منتقل شدند و اکنون کارها در حال انجام است.

دستور ویژه محسنی اژه ای در پی حوادث تروریستی در ایذه و اصفهان

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در این حادثه ۱۹ آسیب دیده وجود داشت که هفت نفر آن فوت کردند که بیشتر آنها با حال عمومی بسیار بد و یا فوت شده به بیمارستان منتقل شدند. یکی از فوت شدگان ایست قلبی داشته و بقیه هم فوت شده بودند.

آخرین خبر از مجروحان حادثه ایذه/ حال 4 نفر وخیم است

وی افزود: از بین ۱۲ مجروح، سه نفر به صورت سرپایی درمان شده و مرخص شدند و ۹ مجروح دیگر در بیمارستان های امام خمینی(ره)و گلستان اهواز و بیمارستان ایذه بستری هستند که اقدامات درمانی آنها انجام شده و وضعیت نسبی مناسبی دارند.

سرمست گفت: این مجروحان در مسیر بهبودی قرار داشته و احتمالا در روزهای آینده وضعیت بهتری خواهند داشت.

وی ادامه داد:یکی از مجروحان حادثه تروریستی ایذه که ۳۲ سال سن دارد به دلیل خونریزی شدید توسط تیم پزشکی تحت عمل جراحی قرار گرفت و هم‌اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان گلستان بستری است و شرایط خوبی دارد. همچنین مجروح دیگر ۳۳ ساله است که فوریتی برای عمل او نبوده و خوشبختانه شرایط پایداری دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید