حمله مسلحانه به ماموران انتظامی در زاهدان/ چند نفر به شهادت رسیدند؟

کدخبر: ۵۳۶۳۸۷
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از حمله اشرار مسلح به ماموران گشت انتظامی پاسگاه چشمه زیارت زاهدان خبر داد.
حمله مسلحانه به ماموران انتظامی در زاهدان/ چند نفر به شهادت رسیدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، سردار محمد قنبری اظهار کرد: در ساعاتی پیش ماموران انتظامی پاسگاه چشمه زیارت زاهدان در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی بوده که اشرار مسلح کور دل با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای غافلگیرانه به سمت ماموران انتظامی تیراندازی می نمایند.

تقلید ناموفق قالیباف از ترامپ/ ضرغامی می خواهد شبیه لاریجانی باشد؟

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: اشرار مسلح بعد از حمله ناجوانمردانه سریعا از محل متواری که بر اثر این تیراندازی مسلحانه به ماموران گشت انتظامی سرباز وظیفه بهزاد براهویی به فیض شهادت نائل و ستوان یکم مهدی هاشم زهی مجروح می گردد.

استقبال پاستور از بذرپاش /خداحافظی با رستمِ دولت قطعی شد!

وی تصریح کرد: از همان لحظات ابتدایی با تشکیل تیم ویژه و سرنخ های بدست آمده شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به ماموران جان بر کف گشت پلیس آغاز گردید.

ستایشی: بساط این شرارت به زودی جمع خواهد شد/ قوه قضائیه علم خون‌خواهی زنان، کودکان را به دست گرفته است

سردار قنبری با اشاره به اقدامات کور اشرار مسلح در تیراندازی به سمت مدافعان امنیت اظهار داشت: امنیت خط قرمز پلیس بوده و در راه حفظ امنیت مردم با اراده ای استوار تا پای جان ایستاده ایم و شهادت این سرباز سرافراز انتظامی را خدمت مردم شریف استان و خانواده و بستگان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم ضمنا در خصوص زمان و مکان مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

تیتر یک
کارگزاری مفید