مسمومیت دانش آموزان دختر در قم/ انتقال 18 دانش آموز به بیمارستان!

کدخبر: ۵۳۸۳۱۵
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم گفت: ۱۸ نفر از دانش آموزان دختر یکی از هنرستان های قم با علائم مسمومیت به بیمارستان منتقل شدند.
مسمومیت دانش آموزان دختر در قم/ انتقال 18 دانش آموز به بیمارستان!

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، عبدالله صادقخانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم گفت : پیش از ظهر امروز ۱۸ نفر از دانش آموزان دختر یکی از هنرستان های قم دچار علائم بی حالی و سرگیجه شدند که در ساعت ۱۲ توسط اورژانس به بیمارستان ولی عصر قم منتقل شدند.

وی در رابطه با وضعیت عمومی دانش آموزان اظهار داشت : برابر نظر پزشکان وضعیت عمومی تمامی دانش اموزان خوب است و فقط ۲ نفر از دانش آموزان به دلیل داشتن بیماری های زمینه ای تحت مراقبت های بیشتر پزشکی هستند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم در پاسخ به این سوال که علت بدحالی دانش آموزان چه چیزی بوده است، گفت : علت اولیه براساس نظر پزشکان و علائم بالینی، مسمومیت این دانش آموزان بوده که در حال بررسی بیشتر موضوع هستیم .

در همین رابطه دکتر محبی سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قم در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت : در تماس با اورژانس در خصوص بیماری تعدادی از دانش اموزان بلافاصله اورژانس به هنرستان اعزام شدند.

وی افزود: هجده دانش اموز دچار مسمومیت شده بودند که با چند دستگاه امبولانس به یکی از مراکز درمانی قم منتقل کردند.

دکتر محبی افزود: بعد از درمان اولیه شانزده نفر بهبودی نسبی به دست آوردند و دو دانش آموز به دلیل بیماری آسم در حال حاضر کمی دچار بیحالی و ضعف هستند.

وی با اشاره به نمونه برداری برای آزمایشهای اولیه افزود: بعد از جواب این آزمایشها علت دقیق این مسمومیت اعلام خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید