آماده باش ارتش اسرائیل در کرانه باختری

کدخبر: ۵۴۰۲۸۹
طبق آنچه رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرده اند، ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال تشدید اوضاع در کرانه باختری به حالت آماده باش درآمده است.
آماده باش ارتش اسرائیل در کرانه باختری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، «امیر بوخبوت» تحلیلگر نظامی وب‌سایت صهیونیستی  والا، گفت که ارتش اسرائیل به دلیل ترس از عملیات مقاومتی در کرانه باختری در انتقام از حوادث امروز جنین در کرانه باختری وضعیت آماده‌باش را اعلام کرده است.

رشد افسار گسیخته قیمت ها به روایت اطلاعات /دولت فقط حرف می زند /بی رودربایستی کفگیردرآمد مردم به ته دیگ خورده است

سرزمین‌های اشغالی طی روزهای اخیر شاهد افزایش شدت خشونت و توسعه دامنه عملیات‌های نظامی صهیونیست‌ها در چند شهر و روستا بوده است. نظامیان صهیونیست در این عملیات‌ها با اعمال خشونت‌های افراطی شماری از شهروندان فلسطینی را به شهادت رسانده یا مجروح کردند و ده‌ها نفر را نیز بازداشت کردند.

نامه مهم رهبری به فرمانده سپاه

این درحالی است که امروز سه جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر صهیونیستی به شهادت رسیدند.

شرایط این روزهای سرزمین های اشغالی به ویژه در کرانه باختری بسیار ویژه شده و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای که شده پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست های غاصب رقم زده است.

سعید جلیلی مقصر وضعیت سیاسی و اقتصادی موجود است؟

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

اخیرا مرکز داده‌های فلسطینی «معطی» اعلام کرد که عملیات مقاومتی از ابتدای سال 2022 به طور چشم گیری افزایش یافته و به بیش از 10325 مورد که 565 مورد از آنها عملیات شلیک، 35 مورد حمله با سلاح سرد و 14 مورد عملیات زیر گیری با خودرو بوده است.

اخیرا روزنامه «یدیعوت احارانوت» نوشت که روزانه چندین عملیات فلسطینیان علیه اسرائیلی‌ها صورت می‌گیرد و تعداد عملیات هر روز نسبت به روز قبل بیشتر می‌شود.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد طی ماه اکتبر گذشته 382 عملیات تیراندازی، زیر گرفتن، چاقو زدن، پرتاب بمب دست ساز و پرتاب سنگ(به سمت نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست) ثبت شده که در مقایسه با ماه سپتامبر که 254 مورد عملیات بوده، حدود 130 عملیات افزایش یافته است.

همچنین کارشناسان رژیم صهیونیستی معتقدند که این رژیم با بزرگترین چالش خود یعنی تحرکات مسلحانه فلسطینیان در کرانه باختری مواجه است.

چندی پیش، محافل امنیتی صهیونیستی اعلام کردند که کرانه باختری در آستانه انتفاضه جدید قرار دارد و ارتش رژیم صهیونیستی در تقابل با عملیات فلسطینیان در کرانه باختری، با بحران گزینه‌ها مواجه است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید