توهین به تیم ملی برای شرکت هواپیمایی دردسرساز شد

کدخبر: ۵۴۱۲۷۴
اقتصادنیوز: تیم ملی انگلیس با شکست برابر فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی جهام جهانی از راهیابی به نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ بازماند.
توهین به تیم ملی برای شرکت هواپیمایی دردسرساز شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، تیم ملی انگلیس روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ با نتیجه دو بر یک مغلوب فرانسه شد و نتوانست به نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کند. یک شرکت هواپیمایی ایرلندی به نام رایان ایر، پس از حذف تیم ملی انگلیس از جام جهانی، توییت تمسخرآمیزی علیه این تیم منتشر کرد که ۹۱ هزار لایک خورد و به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد.

دکترین اتمی روسیه تغییر می‌کند؟

این شرکت با انتشار عکسی فتوشاپ شده از تابلوی گیت خروج فرودگاه، در توییتر خود نوشت: از درب جنوبی خارج شوید؛ #آنها_به_خانه_می‌آیند

علاوه براین، آن‌ها پنالتی‌ای که هری کین در جریان بازی از دست داده بود را دستمایه طنز و شوخی خود قرار دادند و در این باره نوشتند: توپ هری کین به یکی از هواپیماهای ما برخورد کرده است.

با این حال، تعداد زیادی از هواداران خشمگین انگلیس به این موضوع واکنش نشان دادند و برای تحریم رایان ایر، کمپین‌هایی را در فضای مجازی تشکیل دادند. براین اساس، طولی نکشید که این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که مشتریان خود را از دست داده و طی ساعات گذشته، تعداد خریداران بلیت هواپیماهای آن‌ها افت شدیدی کرده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید