تعطیلی مدارس یک مقطع تحصیلی در کاشان

کدخبر: ۵۴۵۵۵۶
اقتصادنیوز: به‌دنبال استمرار آلودگی هوا، پایداری جو و وارونگی دما، فردا یکشنبه مدارس دوره اول و دوم ابتدایی، شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به‌صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.
تعطیلی مدارس یک مقطع تحصیلی در کاشان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان، مدارس دوره اول و دوم ابتدایی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل را غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش دبستانی این دو شهرستان را تعطیل اعلام کرد.

محدودیت‌های جدید کرونایی این کشورها برای مسافران چینی

منصور شیشه فروش با اشاره به تصمیم کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان، اظهار داشت: به دنبال استمرار شرایط آلودگی هوا، پایداری جو و وارونگی دما کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان فردا یکشنبه مدارس دوره اول و دوم ابتدایی، شهرستان های کاشان و آران و بیدگل را به صورت غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش دبستانی این دو شهرستان های را تعطیل اعلام کرد.

وی تصریح کرد: سایر مراکز آموزشی استان دایر است.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان تأکید کرد: همچنان توصیه می شود شهروندان از ورزش در فضای باز اجتناب کنند و تردد خود را در هسته های مرکزی و پر ترافیک شهرها کاهش دهند.

آموزش در تمام دانشگاه‌ها و مدارس این استان تا دوشنبه غیرحضوری شد

وی اضافه کرد: کارگروه اضطرار به صورت مستمر در استانداری اصفهان فعال است و با جمع بندی گزارش های زیست محیطی، پیش بینی های جوی و بهداشت و سلامت، متناسب با شرایط برای روزهای آینده تصمیم خواهد گرفت و بر اجرای دقیق مصوبات نیز نظارت خواهد کرد.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران، ۱۶ بهمن

    اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت‌ها و شاخص‌های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با…

از دست ندهید
کارگزاری مفید