قتل هولناک دختر 16 ساله به دست پدرش/ پای فضای مجازی به میان آمد

کدخبر: ۵۴۵۷۵۸
فرمانده انتظامی خمین از قتل یک دختر ۱۶ ساله توسط پدر و دایی اش در این شهرستان خبر داد.
قتل هولناک دختر 16 ساله به دست پدرش/ پای فضای مجازی به میان آمد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرهنگ هادی افراسیابی افزود: در ساعت ۱۸:۱۴ روز گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق شهرستان خمین، کارآگاهان پلیس آگاهی بلافاصله در محل وقوع قتل حاضر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان از مادر مقتول، وی بیان داشت از مدتی پیش متوجه ارتباط دخترش با مردی غریبه در فضای مجازی شده و هنگامی که متوجه شده است که او قصد فرار از خانه را دارد، موضوع را با پدر و دایی‌اش در میان گذاشته است.

وی خاطر نشان کرد: مادر مقتول ادامه داد پس از پی بردن آنها به این موضوع، بلافاصله به خانه آمده و پس از مشاجره با دخترش اقدام به ضرب و شتم او کردند تا جایی که دخترشان بیهوش و پس از تماس با نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین با اشاره به مرگ این دختر ۱۶ ساله به دلیل ایست قلبی در بیمارستان خمین افزود: پس از انتقال جسد متوفی به سردخانه، با دستور مقام قضائی، متهمان بازداشت و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سرهنگ افراسیابی در پایان فرهنگ سازی در استفاده از فضای مجازی برای کاهش آسیب‌ها و پیامدهای آن را امری ضروری برای خانواده‌ها دانست و افزود: در صورت بروز هر گونه مشکلات فردی یا خانوادگی افراد می‌توانند با مراجعه به مراکز مشاوره و مددکاری پلیس، به صورت رایگان از خدمات روانشناسی در جهت حل مشکل خود بهره‌مند شوند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی