مدارس قزوین فردا غیرحضوری شد

کدخبر: ۵۴۵۷۹۶
طبق اعلام مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین، مدارس مدارس ابتدایی و پیش دبستانی در شهرستان های البرز و آبیک استان قزوین فردا غیرحضوری خواهد بود.
مدارس قزوین فردا غیرحضوری شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، علیرضا عباسی، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین اظهار داشت: متاسفانه آلودگی هوا، به خصوص در شهرهای صنعتی و پرتردد طی یک هفته گذشته باعث تعطیلی مدارس و برگزاری غیرحضوری مدارس برخی از شهرستان های این استان شد.

وی ادامه داد: با توجه به سکون هوا و ادامه آلودگی ها، براساس براساس مصوبه نشست کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای استان تا این لحظه تمامی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان های آلبرز و آبیک غیرحضوری بوده اما عوامل اجرایی مدارس برای پاسخگویی اولیا و دانش آموزان در محل کار خود حاضر خواهند بود.

عباسی خاطرنشان کرد: البته به دلیل پایداری جو و افزایش میزان آلاینده ها به شهروندان، به ویژه گروه های حساس نظیر کودکان، نوجوانان و افراد سالخورده توصیه می شود تا از تردد در سطح شهرها خودداری کنند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین در خصوص تعطیلی مدارس سایر شهرستان های استان، یادآور شد: در صورت تصمیم برای غیرحضوری شدن نواحی دیگر آموزشی استان موارد در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.

استان قزوین دارای ۲۴۰ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی