رییس ستاد کل نیروهای مسلح:

تا روز انتقام در کابوس زندگی کنید

کدخبر: ۵۴۵۸۰۴
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستور کار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد.
تا روز انتقام در کابوس زندگی کنید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی به‌مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» تاکید کرد: انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستور کار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد و تروریست ها تا روز انتقام باید زندگی ننگین خود را با این کابوس سپری کنند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا [سوره مریم آیه 96]

ترجمه: همانا آنان که به خدا ایمان آوردند و نیکوکار شدند خدای رحمان آنها را (در نظر خلق و حق) محبوب می‌گرداند.

روزی که آمران و عاملان ترور حاج قاسم عزیز، نقشه شیطانی خود را عملی کردند، شاید تصور می کردند که با حذف فیزیکی او کار تمام شده و بزرگترین مانع اهداف استکباری و توسعه طلبانه خود در جغرافیای جهان اسلام را از میان برداشته اند.

گذر زمان اما از واقعیت دیگری حکایت دارد.

قهرمان مقاومت امروز اگرچه در میان ما نیست، اما با شهادتش مسیری پیش روی آزاداندیشان و حق طلبان عالم گشوده است که هیچ عاملی نمی تواند آن را سد کند.

تفکر سردار سلیمانی امروز در میان جوانان جوامع اسلامی و آزادیخواهان جهان تکثیر شده و نام او اسم رمز اعتماد به نفس و غلبه بر دشمن است؛ از این روست که دشمنان زبونش، حتی در فضای مجازی هم از نام او واهمه دارند.

نام قهرمان ملی ما برای همیشه ی تاریخ زنده و ماندنی است، اما قاتلانش اگرچه اکنون هم مورد لعن و نفرین عدالتخواهان جهان هستند، اما پس از تقاص جنایت، برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده خواهند شد.

انتقام از آمران و مباشران و عاملان ترور سردار سلیمانی، هرگز از دستور کار جوانان جهان اسلام و بلکه ارادتمندان او در اقصی نقاط عالم خارج نخواهد شد و تروریست ها تا روز انتقام باید زندگی ننگین خود را با این کابوس سپری کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی