پروازهای فرودگاه این شهر لغو شد

کدخبر: ۵۴۶۱۵۹
برای سومین روز متوالی به دلیل وقوع مه سنگین در کلانشهر اهواز ۹ پروازهای فرودگاه بین المللی اهواز لغو و ۵ پرواز نیز با تاخیر انجام خواهد شد.
پروازهای فرودگاه این شهر لغو شد

به پزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنااز ساعات ابتدایی امروز سه شنبه ۱۳ دی ماه وقوع مه غلیظ در کلانشهر اهواز بر روند پروازها در فرودگاه بین المللی شهید سپهبد سلیمانی اهواز اثرگذار بوده و دید افقی در فرودگاه به کمتر از ۵۰ متر رسیده است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام تابلو اطلاعات فرودگاه اهواز با توجه به شرایط موجود هوایی در کلانشهر اهواز و فرودگاه این شهر، ۹ پرواز باطل اعلام شده و ۵ پرواز نیز با تاخیر انجام خواهد شد.

پروازهای ورودی هواپیمایی وارش از مبدا تهران با شماره ۵۸۵۲، هواپیمایی آتا از مبدا تهران با شماره ۵۶۳۵، هواپیمایی ماهان از مبدا شیراز با شماره ۴۵۶۲ و پرواز هواپیمایی کارون از مبدا خارگ با شماره ۲۵۵۰ لغو شد.

همچنین پروازهای خروجی شماره ۲۵۵۱ هواپیمایی کارون به مقصد خارگ، پرواز شماره ۵۸۵۳ هواپیمایی وارش به مقصد تهران، پرواز شماره ۲۶۴۵ هواپیمایی کارون به مقصد تهران، پرواز شماره ۲۶۵۶ هواپیمایی آتا به مقصد تهران و پرواز شماره ۴۵۶۳ هواپیمایی ماهان به مقصد تهران/کرمان باطل اعلام شدند.

امروز همچنین تاکنون برای ۴ پرواز ورودی به فرودگاه بین المللی اهواز و یک پرواز خروجی این فرودگاه به مقصد رشت تاخیر اعلام شده است.

به گزارش ایسنا، در ۲ روز گذشته به دلیل وقوع مه سنگین و کاهش دید افقی به کمتر از ۵۰ متر در فرودگاه بین المللی اهواز پروازهای زیادی لغو و یا با تاخیر انجام شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه