جزئیات تصادف مرگبار در محور قم - تهران

کدخبر: ۵۴۶۳۱۷
مرتضی مرادی‌پور گفت: حوالی ساعت ۲۰:۴۰ شب گذشته خبر مربوط به تصادف میان دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و نیسان باری به سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که درپی آن تیمی از امدادگران به محل حادثه واقع در محور قم به تهران بعد از پلیس راه اعزام شدند.
جزئیات تصادف مرگبار در محور قم - تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ سه تن درپی تصادف میان پژو و نیسان در محور قم - تهران خبر داد.

مرتضی مرادی‌پور درباره جزئیات این حادثه رانندگی گفت: حوالی ساعت ۲۰:۴۰ شب گذشته خبر مربوط به تصادف میان دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و نیسان باری به سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که درپی آن تیمی از امدادگران به محل حادثه واقع در محور قم به تهران بعد از پلیس راه اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور امدادگران در محل گفت: با حضور امدادگران در محل مشاهده شد که شش تن درپی این حادثه دچار آسیب شده‌اند که متاسفانه سه نفر جان خود را از دست داده بودند. سه نفر دیگر نیز مصدوم شده بودند که دو نفر خدمات درمانی را در محل دریافت کرده و یک تن نیز از سوی عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: ماموران پلیس راه در محل حضور داشته و علت حادثه را بررسی و اعلام خواهند کرد. امدادگران جمعیت هلال احمر پس از انجام امدادرسانی و ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به پایگاه امدادونجات بازگشتند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی