جزئیات کامل تغییر ساعت آغاز فعالیت مدارس همدان

کدخبر: ۵۵۱۶۰۴
اقتصادنیوز: اداره اطلاع رسانی آموزش‌ و پرورش استان همدان روز جمعه با صدور اطلاعیه ای جزئیات کامل تغییر ساعت آغاز فعالیت مدارس استان را اعلام کرد.
جزئیات کامل تغییر ساعت آغاز فعالیت مدارس همدان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، اداره اطلاع رسانی آموزش‌ و پرورش استان همدان روز جمعه با صدور اطلاعیه ای جزئیات کامل تغییر ساعت آغاز فعالیت مدارس استان را اعلام کرد.

هشدار هواشناسی / ورود سامانه بارشی جدید به کشور

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به نامه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری همدان و به منظور بهره‌مندی دانش‌آموزان از ساعت آموزشی از روز شنبه هشتم بهمن ماه ساعت آغاز فعالیت مدارس در سطح استان از ساعت ۸.۱۵ خواهد بود.

این اطلاعیه می افزاید: در این ساعت آموزش در مدارس ابتدایی در نوبت صبح از ساعت ۸.۱۵ دقیقه تا ۱۲.۳۵ و در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۳ الی ۱۷.۲۰ دقیقه خواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: ساعت آموزش در مدارس دوره اول متوسطه نوبت صبح از ساعت ۸.۱۵ تا ۱۲.۳۵ و دوره دوم متوسطه از ۸.۱۵ تا ۱۴.۲۰ و همچنین مدارس متوسطه اول در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۳ تا ۱۷.۲۰ دقیقه است.

واتساپ و اینستاگرام در ایران محدود نمی‌شود

این اطلاعیه می افزاید: زمان فعالیت تمامی مراکز پیش‌دبستانی در نوبت صبح از ساعت ۸.۱۵ تا ۱۱.۴۵ و در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۳ تا ۱۶.۳۰ دقیقه خواهد بود.

مراسم آغازین مدارس، ۱۵ دقیقه قبل از شروع ساعت آموزش برگزار خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید