بازدید شبانه نتانیاهو از محل عملیات استشهادی قدس

کدخبر: ۵۵۱۶۱۹
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی عملیات استشهادی یک جوان فلسطینی در محله «النبی یعقوب» واقع در شمال قدس که منجر به کشته شدن دستکم هفت صهیونیست و زخمی شدن ۱۰ نفر شد، تحت تدابیر شدید امنیتی خود را به مکان این عملیات رساند.
بازدید شبانه نتانیاهو از محل عملیات استشهادی قدس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع خبری جمعه شب گزارش دادند، با عملی شدن هشدارهای مقاومت فلسطین درباره پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم شبانه راهی محل عملیات استشهادی قدس شده است.

به گزارش خبرگزاری شهاب فلسطین، نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی عملیات استشهادی یک جوان فلسطینی در محله «النبی یعقوب» واقع در شمال قدس که منجر به کشته شدن دستکم هفت صهیونیست و زخمی شدن ۱۰ نفر شد، تحت تدابیر شدید امنیتی خود را به مکان این عملیات رساند.

نتانیاهو پس از بازدید از محل حادثه، هنگام ترک این محل گفت: عملیات‌های انفرادی چیزی است که نهادهای امنیتی را بیشتر نگران می‌کند.

بر اساس گزارش رسانه‌های فلسطینی، به دنبال عملیات استشهادی قدس، نیروهای صهیونیستی در قدس و کرانه باختری از بیم عملیات نیروهای مقاومت فلسطین به حالت آماده باش درآمدند و در برخی از مناطق با جوانان فلسطینی درگیر شدند.

بنیامین نتانیاهو پیش تر نیز درخواست تشکیل کابینه امنیتی خود برای بررسی عملیات استشهادی قدس و اقدامات لازم در این خصوص را داده بود.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز به همه نیروهای نظامی این رژیم دستور آماده باش داده و خواسته است تا نیروهای نظامی از شهرک‌های صهیونیستی محافظت کنند.

از سوی دیگر نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی از روی ترس و عجز و ناتوانی پدر شهید «علقم خیری» مجری عملیات قدس را بازداشت کردند.

پیش تر رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش داده بودند که یک جوان فلسطینی به نام «علقم خیری» با حمله به صهیونیست‌ها در محله «النبی یعقوب» واقع در شمال قدس، دستکم ۷ تن از آنها را به ضرب گلوله به هلاکت رساند و ۱۰ نفر را نیز زخمی کرد که حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

رادیو عبری «کول براما» به نقل از شاهدان عینی گزارش داد، مجری عملیات قدس هنگام تیراندازی فریاد «جنین» سرداده بود.

این حمله در حالی انجام شده که کرانه باختری رود اردن روز پنجشنبه شاهد یورش ارتش رژیم صهیونیستی به شهر جنین و جنایت آفرینی جدیدی بود که در جریان آن ۱۱ شهروند فلسطینی شهید و دستکم ۲۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی به ویژه در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید