تصادف مرگبار سه خودرو در هیرمند / 3 نفر در دم جان باختند

کدخبر: ۵۵۱۸۱۴
اقتصادنیوز: تصادف دو خودرو پژو با یک تراکتور در محور روستایی شندل شهرستان هیرمند سه کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.
تصادف مرگبار سه خودرو در هیرمند / 3 نفر در دم جان باختند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رئیس مرکز فوریت اوژانس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل گفت: برخورد دو دستگاه پژو با یک دستگاه تراکتور در محور روستایی شندل شهرستان هیرمند سه کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.

مسمومیت گروهی از دانش‌آموزان یک دبیرستان دخترانه در قم

محمد خلیلی اظهار داشت: این حادثه عصر شنبه رخ داد که بعد از مرکز اعلام به مرکز فوریت اورژانس سه تیم امدادی از نزدیکترین پایگاه اورژانس ۱۱۵ این دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: نخستین تیم اعزامی اورژانس این دانشگاه در مدت زمان کمتر از دو دقیقه بر بالین مصدومان حاضر شد که به دلیل شدت ضربات وارده سه نفر از سرنشینان در دم جان خود را از دست دادند.

رئیس مرکز فوریت اوژانس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل گفت: همچنین مصدومان این حادثه نیز پس از دریافت اقدامات درمانی اولیه جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمومنین (ع) زابل منتقل شد.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستانهای شمالی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل، شهرستان‌های زاهدان، خاش، سراوان، تفتان، گلشن، سیب سوران ، میرجاوه و مهرستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان‌های جنوبی استان زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید