در پی وقوع حوادث در برخی مدارس قم؛

برگزاری جلسه پاسخگویی مدیران قم به والدین دانش‌آموزان

کدخبر: ۵۵۴۱۸۴
اقتصادنیوز: جلسه پاسخگویی مدیران ارشد قم به والدین تعدادی از دانش‌آموزان در پی وقوع حوادثی در برخی مدارس استان برگزار شد.
برگزاری جلسه پاسخگویی مدیران قم به والدین دانش‌آموزان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، به دنبال وقوع حوادثی در تعدادی از مدارس قم و با درخواست جمعی از اولیا دانش آموزان، جلسه ای برای تشریح اقدامات و پیگیری های صورت گرفته با حضور مدیران ارشد استان برگزار شد.

اظهارات جالب خداداد عزیزی درباره اختلافش با بلاژویچ/ هیچ وقت در روی میرسلاو به او نگفتم سیاه‌باز!

در این جلسه احمد حاجی زاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم، علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش و سیامک محبی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم حضور داشتند و والدین دانش آموزان سئوالات خود را مطرح و از روند اقدامات صورت گرفته مطلع شدند.

سریال مسمومیت دانش آموزان مدارس قم که بیش از دو ماه آغاز شده بود و هنوز علت آن مشخص نشده تا روز دوشنبه هفته جاری ادامه داشت، در گزارش مسمومیت‌های روز دوشنبه هفدهم بهمن‌ماه هشت مدرسه به اورژانس ۱۱۵ قم اعلام شد، پس از بررسی و حضور تیم های امدادی در مدارس ۶۱ دانش آموز به مراکز درمانی منتقل شدند.

با توجه به نظر کارشناسان مبنی بر ضرورت بررسی جوانب مسائل پیش آمده در مدارس و درخواست تعدادی از اولیا، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه کلاس‌های آموزشی تمامی مدارس استان بصورت غیرحضوری برگزار شد.

تیتر یک
  • وضعیت متغیرهای کلان در ۱۴۰۱

    در نخستین ماه ۱۴۰۱، رشد ماهانه نقدینگی در کشور منی بود. این رویه اما در ادامه ثباتی نداشته و رفته رفته بر سرعت ماهانه…

از دست ندهید
کارگزاری مفید