چرا تعطیلی مدارس تهران هنوز اعلام نشده است؟

کدخبر: ۵۵۴۹۰۳
قطع به یقین صبح فردا، تهران شاهد یخبندان شدید در کنار انباشت برف در تمام مسیرهای تردد شهری و بین‌شهری خواهد بود حال با این اوصاف، سؤال اساسی این است که چرا تصمیمی برای تعطیلی مدارس اتخاذ نشده است؟
چرا تعطیلی مدارس تهران هنوز اعلام نشده است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، تقریباً تمام شهرهای استان تهران طی روزهای اخیر شاهد بارش برف سنگین بوده و از صبح امروز بارش مستمر برف آغاز شده و تا به این ساعت تمام نقاط شهر تهران از شمال تا جنوب یکدست سفیدپوش شده و این وضعیت در تمام شهرستان‌های استان تهران نیز صادق است.

بارش سنگیم برف، امروز تعطیلی اکثر مدارس در نوبت صبح و عصر در استان را در پی داشت.

با وجود ادامه بارش برف در شهر تهران و  اعلام هواشناسی استان تهران مبنی بر اینکه "در همه ایستگاه‌های شهرستان‌های استان تهران، بارش برف ادامه دارد و انتظار می‌رود شرایط بارشی تا نیمه شب و صبح فردا دوشنبه 24 بهمن ادامه‌دار باشد" اما تا به این لحظه، تصمیمی برای تعطیلی مدارس استان تهران اتخاذ و اعلام نشده است!

قطع به یقین صبح فردا، تهران شاهد یخبندان شدید در کنار انباشت برف در تمام مسیرهای تردد شهری و بین‌شهری خواهد بود حال با این اوصاف، سؤال اساسی از مسؤلان مربوطه در استانداری تهران و آموزش و پرورش این است که چرا هنوز هیچ تصمیمی برای تعطیلی مدارس در روز دوشنبه اتخاذ نشده است؟

آیا بازهم برای فردا باید شاهد اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس، آن هم پس از حضور صبحگاهی دانش‌آموزان و معلمان در مدارس باشیم؟!

باید خطاب به مسؤلان مربوطه گفت که وضعیت جوی فردا و یخبدان معابر از عصر امروز به خوبی و وضوح قابل پیش‌بینی بوده و اعلام تعطیلی مدارس در روز دوشنبه، حداقل تصمیم مدبرانه در این شرایط جوی بود که می‌توانست عصر امروز اعلام شود اما متاسفانه تا به این ساعت، خلاف آن را شاهد بوده‌ایم.

تیتر یک
  • بررسی جمعیت شاغل در ۱۴۰۱

    اقتصادنیوز: بررسی ها نشان می دهد سهم هر بخش از بازار کار و تعداد شاغلین در ایران از یک نرخ طبیعی برخوردار بوده و تنها…

از دست ندهید
کارگزاری مفید