واکنش مرعشی به عفو اهالی هنر، ورزش و رسانه

کدخبر: ۵۵۵۰۴۱
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: عفو اهالی هنر، فرهنگ ، ورزش و دانشجویان را مفید می دانم و امیدوارم این اقدام به عنوان گام های اولیه برای بهبود شرایط امور کشور باشد.
واکنش مرعشی به عفو اهالی هنر، ورزش و رسانه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حسین مرعشی، درباره وعده رییس جمهور برای عفو اهالی رسانه، فرهنگ و ورزش و دانشجویان اظهار کرد: من این اقدامات را مفید، ولی دیرهنگام می دانم و امید دارم این اقدام نه از باب منت گذاری به اهالی هنر، فرهنگ و دانشگاهیان، بلکه از سر یک وظیفه ملی که بر عهده دولت است، باشد.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم این اقدام به عنوان گام های اولیه برای بهبود شرایط امور کشور باشد، ادامه داد: واقعیت این است که جامعه در حال حاضر بخش بخش است. وفاداران نظام در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده و سالگرد انقلاب را جشن گرفتند هرچند ممکن است در دل آنها هم بابت مدیریت کشور خون باشد ولی به هر حال آمدند اما بخش هایی هم هستند که فاصله گرفته اند و نباید اینگونه تصور شود که با یکی دو اقدام می توان همه این مسایل را حل کرد.

مرعشی تصریح کرد: امیدوارم مجموعه اقداماتی برای بهبود شرایط آغاز شده باشد تا در یک دوره زمانی مناسب، کشور به یک تعادل برسد که در آن تعادل، اکثریت جامعه آنچه را که می خواهد حاکم کند و اقلیت هم متناسب با وزن واقعی خود در صحنه حضور داشته باشد تا بتوانیم در قامت یک ملت با گرایش های مختلف و تنوع فکری و سیاسی ظاهر شویم.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید