فوری/شهادت یک مامور پلیس در خوی + جزئیات

کدخبر: ۵۵۵۲۱۲
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از شهادت یکی از ماموران پلیس در شهرستان خوی در درگیری با سارق و در حین انجام ماموریت مبارزه با سرقت خبر داد.
فوری/شهادت یک مامور پلیس در خوی + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رحیم جهانبخش روز دوشنبه در تشریح جزییات شهادت این مامور پلیس گفت: استوار دوم «محمدرضا حاجی حسینلو» از ماموران پلیس که برای تامین امنیت و امدادرسانی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام شده بود در حین انجام ماموریت و مبارزه با سرقت از سوی سارق مورد حمله قرار گرفت و بر اثر شدت جراحت وارده، به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

وی اظهار کرد: این مامور وظیفه شناسی از ماموران کلانتری خدمات انتظامی ارومیه بود که پیشتر برای امدادرسانی و تامین نظم و امنیت مناطق زلزله زده به شهرستان خوی اعزام‌شده بود.

سردار جهانبخش افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی و همچنین حضور کارآگاهان پلیس آگاهی، متهم فراری در کمترین زمان ممکن دستگیر و به مقر پلیس هدایت داده شد.

وی با تبریک و تسلیت شهادت استوار دوم «محمدرضا حاجی حسینلو» گفت:‌ کارکنان پلیس در خط مقدم برخورد با ناهنجاری‌ها و جرایم مختلف هستند و هرگز اجازه نخواهند داد در مناطق زلزله زده شهرستان خوی، کسی خدشه‌ای به امنیت و آرامش خاطر شهروندان عزیز وارد کند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی تاکید کرد: شهادت هنر مردان خداست که با هنرمندی خود امنیت و آرامش جامعه را تضمین می‌کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید