حمله هولناک ۱۰۰ مار سمی به یک مرد در خانه اش/ ماجرا چیست؟

کدخبر: ۵۵۵۶۷۹
یک مرد در مریلند در خانه‌ای در حالی پیدا شد که بیش از یکصد مار دور ش را احاطه کرده بودند.
حمله هولناک ۱۰۰ مار سمی به یک مرد در خانه اش/ ماجرا چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، مقامات روز پنجشنبه گفتند مردی در مریلند در خانه خود در محاصره بیش از یکصد مار سمی و غیر سمی پیدا شد.

ماجرا از جایی آغاز شد که همسایه‌ها گزارش دادند که یک مرد را دیده اند که بیهوش روی زمین دراز کشیده و پس از این که پلیس برای بررسی وضعیت او رفت، متوجه شد مرد ۴۹ ساله از دنیا رفته است.

ماموران اورژانس و آتش نشانی به زور از درب ورودی خانه عبور کردند و در آنجا مرگ مرد را در صحنه اعلام کردند. پلیس گفت هیچ مدرکی دال بر بازی ناپسند وجود ندارد و جسد مرد برای کالبد شکافی به دفتر بازرسی ارشد پزشکی در بالتیمور منتقل شد. مقامات هنوز هویت این مرد را اعلام نکرده اند، اما نکته عجیب این است که، پلیس بیش از 100 مار از انواع مختلف را در داخل خانه کشف کرد که همسایگان مرد از وجود آن‌ها بی خبر بودند. پلیس گفت که اداره کنترل حیوانات شهرستان چارلز در حال کار برای نجات خزندگان با کارشناسانی از کارولینای شمالی و ویرجینیا بود.

جنیفر هریس، سخنگوی بخش کنترل حیوانات شهرستان چارلز، به WUSA9 گفت که این وزارت بیش از 125 مار را شناسایی کرده است و همسایه‌ها نباید نگران باشند. بر اساس اطلاعات اداره کنترل حیوانات، یک مار پیتون برمه‌ای 14 فوتی بزرگترین مار خانه بود.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید