قاتل مداح تبریزی انگیزه قتل را افشا کرد

کدخبر: ۵۵۶۴۴۹
رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از اعتراف قاتل مداح تبریزی درخصوص انگیزه‌اش از ارتکاب این قتل در بازجویی‌های اولیه خبر داد.
قاتل مداح تبریزی انگیزه قتل را افشا کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری ، روز پنجشنبه ۲۷بهمن‌ماه امسال جسد این مداح ۴۷ساله به نام هابیل آفاق آذر در شرایطی در اطراف میدان بسیج تبریز کشف شد که بررسی‌ها نشان می‌داد بر اثر اصابت ۳گلوله به قتل رسیده است.

فوری/ سقف سوخت‌گیری روزانه بنزین محدود شد

به‌دنبال کشف جسد با حضور بازپرس جنایی تبریز تحقیقات در این‌باره کلید خورد و تیم‌های مختلفی از پلیس آگاهی تلاش‌های خود برای شناسایی عامل جنایت را آغاز کردند.

بابک محبوب علیلو دادستان مرکز آذربایجان شرقی در این‌باره گفت:‌ به محض اطلاع از وقوع قتل، دستورات قضایی برای بررسی ابعاد این حادثه صادر شد و تیمی زیرنظر بازپرس ویژه قتل دادسرای استان آذربایجان شرقی در پلیس آگاهی استان تشکیل و بررسی ابعاد مختلف جنایت آغاز شد تا اینکه متهم به قتل سرانجام دستگیر شد.

در همین حال سرهنگ ابراهیم محمودی، رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از این پرونده را بازگو کرد و گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی، شنبه شب مردی که روز پنجشنبه هفته گذشته، این مداح ‌ را با شلیک ۳گلوله به قتل رسانده بود، در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

وی ادامه داد: در همان بازجویی‌های اولیه متهم به جرم خود اعتراف کرد و انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایت را اختلاف بر سر مسائل شخصی اعلام کرد و هم‌اکنون با صدور قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان این قتل ادامه دارد.

تیتر یک
  • وضعیت متغیرهای کلان در ۱۴۰۱

    در نخستین ماه ۱۴۰۱، رشد ماهانه نقدینگی در کشور منی بود. این رویه اما در ادامه ثباتی نداشته و رفته رفته بر سرعت ماهانه…

از دست ندهید
کارگزاری مفید