در چهارمین شب از جشنواره موسیقی فجر؛

اجرای خواننده پرطرفدار امشب روی صحنه

کدخبر: ۵۵۶۵۶۸
اقتصادنیوز: سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در دو سانس ۱۹ و ۲۲ میزبان معین زندی و گرشا رضایی است. رضایی طی شش سال گذشته این دوره تنها باری است که در جشنواره موسیقی فجر حضور پیدا می‌کند.
اجرای خواننده پرطرفدار امشب روی صحنه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در چهارمین شب از سی‌وهشتمین جشنواره موسیقی فجر، ۱۵ اجرا در دو سئانس و شش سالن به روی صحنه می‌رود. تالار وحدت در دو سئانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ میزبان اجراهای گروه «فادو» از پرتغال و ارکستر سمفونیک صداوسیما خواهد بود.

قیمت این قصر لاکچری رونالدو، 330 میلیارد تومان است!+عکس

تالار رودکی نیز در سئانس اول ۱۸:۳۰ دو اجرای شب حسین ملک و شب شهمیرزا مرادی و در سئانس دوم ۲۱:۳۰ اجرای شب موسیقی بوشهر را خواهد داشت. فرهنگسرای نیاوران هم در همان دو سئانس به ترتیب میزبان تکنوازان موسیقی کلاسیک (استعدادهای جوان) و موسیقی کشور تاجیکستان است.

فرهنگسرای ارسباران نیز در سئانس اول به سرود و در سئانس دوم به نظامی‌خوانی و شاهنامه‌خوانی اختصاص دارد.

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی اما در دو سئانس ۱۹ و ۲۲ میزبان معین زندی و گرشا رضایی است. رضایی طی شش سال گذشته این دوره تنها باری است که در جشنواره موسیقی فجر حضور پیدا می‌کند. زندی هم برای اولین بار به روی صحنه می‌رود.

کوشک هنر هم میزبان چهار اجرا در دو سئانس است؛ سئانس اول موسیقی ترکمن و گلستان و در سئانس دوم موسیقی کردستان و آذربایجان.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید